Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Ürün filtresi

HepsiProjeksiyon

Kurumsal

Bilgiler

İç Mekan LED
 • Genel Bilgi Ekranları

  Kamu Bilgi Ekranları, otobüs durağında, tren istasyonunda veya havaalanında beklemeyi tatlandırır. Halka açık yerlerde eğlence sağlayan Kamu Bilgilendirme Ekranları, izleyiciler için olumlu bir deneyim sunar. Pratik bir bakış açısıyla, izleyicilerin kendileriyle ilgili bilgileri hızlı bir şekilde almalarını da sağlarla...

 • Genel Bilgi Ekranları

  Kamu Bilgi Ekranları, otobüs durağında, tren istasyonunda veya havaalanında beklemeyi tatlandırır. Halka açık yerlerde eğlence sağlayan Kamu Bilgilendirme Ekranları, izleyiciler için olumlu bir deneyim sunar. Pratik bir bakış açısıyla, izleyicilerin kendileriyle ilgili bilgileri hızlı bir şekilde almalarını da sağlarlar.

 • Dijital Yönlendirme Sistemleri

  İlgili bilgileri dinamik ve renkli bir şekilde ileten göz alıcı şekilli tabelalar kullanarak yol bulma mesajlarıyla hedef kitlenizi yönlendirin.

 • Giriş Alanları

  Ziyaretçilerin kendilerini neyin beklediğini bilmelerini sağlayın. Giriş alanınızdaki bir ekran, ziyaretçileri yol bulma ve karşılama rehberliği gibi ihtiyaç duydukları bilgilerle karşılar. Ya da sadece misafirleri eğlendirmek için hizmet eder. Her durumda, ziyaretçilerin kendilerine iyi bakıldığını hissetmelerini sağlar.

 • Konferans ve Toplantı Odaları

  Hibrit iş akışları için ekstra geniş panoramik video konferans da dahil olmak üzere ihtiyaçlarınızı karşılayacak boyut ve şekilde iç mekan LED çözümleriyle müşterilerinizin ve çalışanlarınızın konferans odanıza ayak bastıkları anda dikkatini çekin. Kalıcı bir etki bırakmak için Yüksek Çözünürlüklü bir sunum ve parlak renklerle onları büyüleyin.

Daha fazla

İç Mekan LED 55 ürün var.

Ürün gösteriliyor
55 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor
55 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor