Teklif Listem

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

Bilgi

Markaya göre ürün listesi -  SONY

Neden Sony?

Güvenilir, zarif stilli lazer projektörlerimiz, amfilerde ve oditoryumlarda görsel iletişimlerinizi etkileyici hale getirir.

Neden Sony?Film yapımından yayına ve medikal ekipmanlardan işletme ve eğitim ürünlerine kadar çeşitli uygulamalardaki zengin geçmişimizle, tüketiciye yönelik ve profesyonel görüntüleme teknolojisi dünyasında önemli uzmanlardan biriyiz.


Mühendislerimiz, görüntüleme teknolojisi alanında derin ve zengin bir deneyime ve kullanıcıya birinci sınıf bir deneyim sunan ürünler üretme tutkusuna sahiptir. Lenslerde, görüntü sensörlerinde, görüntü işlemcilerinde, IP iletiminde, ekran cihazlarında ve ışık kaynaklarında yenilikler yarattık ve ürünlerimizin hepsinin yenilik konusundaki deneyimlerimizden faydalanmasını sağlamaya çalışıyoruz.Muhteşem ayrıntılar ve zengin renklerGelişmiş Z-Phosphor lazer ışık kaynağımız, 3LCD BrightEra™ panel teknolojisi ile birlikte, zengin renkler ve ince ayrıntılarla dolu, net, parlak, yüksek kontrastlı, tutarlı görüntüler sunar. Reality Creation teknolojisi, giriş sinyalini piksel seviyesine kadar analiz eder ve güçlü model eşleştirme, ekrandaki görüntülerin ve metinlerin netliğini dijital görüntü gürültüsü olmadan güçlendirir.Her durumda daha akıllı stilLazer projektörlerimizin şık, zarif, tek plakalı tasarımı, amfilerden ve büyük oditoryumlardan ofis toplantı odalarına, resepsiyon lobilerine ve toplantı alanlarına kadar her ortama zahmetsizce uyum sağlar. Başka bir incelikli dokunuş olarak da akıllı kablo yönetimi kurulumun düzenli ve derli toplu olmasını sağlar.
Daha Fazla
Ürün gösteriliyor
62 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor
62 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor