Teklif Listem

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

Ürün filtresi

Etkin filtreler:
  D-Sub 15 pin (VGA)
  DisplayPort
  VGA
  HDMI
  Ethernet
  Composite Video
  DVI-D
  DVI-I
  Component Video
  3.5mm Stereo Mini Jack
  OPS Yuvası
  SD Kart
  RS232
  LAN 100Mbit
  RJ-45
  microSD
  USB Tip A
  USB A Power
  USB Tip B
  USB Tip C

  Bilgi

  Ekranlar

  PROFESYONEL EKRANLAR Giriş Seviyesi, Yarı Profesyonel, Profesyonel, Özel Nitelikli, Koruyucu Camlı, Dokunmatik Endüstriyel Geniş Format LCD Ekranlar  ve Video Wall Ekran Sistemleri

  Ekranlar 342 ürün var.

  Alt kategoriler

  • Profesyonel Ekran

   Profesyonel Ekran Çözümleri

   Geniş formatlı ekranlar, 7/24 çalışma ,yüksek dayanıklılık ve performans gereksinimleri olan zorlu uygulamalar için tasarlanmıştır. İletişim bilgilerinden ortamın iyileştirilmesine kadar, herhangi bir perakende mağaza, lobi, kontrol odası veya diğer profesyonel uygulamalar için ideal bir tamamlayıcıdır. 

  • VideoWall Ekran
   VideoWall Ekran Çözümleri
   Videowall birden fazla ekranın üst üste veya yan yana dizilmesiyle oluşturulan, normal standartların üzerinde çözünürlük ve görüntü kalitesi sağlayabilen dev ekranlardır.
   Videowall oluşturan ekranların çerçeve kalınlıklarının dar olması aktif alanda oluşabilecek kayıpları önlemek açısından en önemli esastır. Videowall u oluşturan endüstriyel paneller LED LCD ve LED DLP teknolojisine sahip olabilmektedir ve bir videowallda genellikle aynı ekran tipi kullanılır.
   VideoWall ürünleri genellikle normalin üzerinde boyutlara sahip alanlarda tercih edilir. Videowall kullanım alanlarına örnek olarak fuarlar, alışveriş merkezleri, stadyumlar, havaalanları, kontrol odaları, haber stüdyoları ve kamuya açık büyük alanlar gösterilebilir.
  • Digital Signage Ekran
  • Dokunmatik Ekran
  • Akıllı Tahta

   Akıllı Tahta Eğitim Çözümleri
   Ülkemizin dört bir yanındaki sınıflarda, Akıllı Tahtalar kuruluyor, çünkü bu şaşırtıcı teknoloji sadece öğretmenlerin öğretme şeklini değil aynı zamanda öğrencilerin öğrenme şeklini de arttırıyor. Görsel unsurları yansıtarak öğrencilere zenginleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sağlayabilir.  Eğitim danışmanı arkadaşlarırmızdan destek alman için egitim@hepsipojeksiyon.com  adresimizden görüşme sağlayabilirsiniz. 

  • Protective Glass Ekran
  • Android Tabanlı Ekran
  • Desktop Ekran

   Desktop Ekran Çözümleri

   Desktop ekranlar yüksek dayanıklılık ve performans gereksinimleri olan zorlu uygulamalar için tasarlanmıştır. İletişim bilgilerinden ortamın iyileştirilmesine kadar, herhangi bir perakende mağaza, lobi, kontrol odası veya diğer profesyonel uygulamalar için ideal bir tamamlayıcıdır. 

  • Led Ekran
  Ürün gösteriliyor
  342 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor
  342 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor