Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Ürün filtresi

Etkin filtreler:
  Markalar
  Kategori
  Kontrast
  Görüntü Oranı
  Parlaklık [cd m²]
  Kullanım Alanı

  Kurumsal

  Markalarımız

  HepsiProjeksiyon

  Bilgiler

  SHARP/NEC

  Etkileyici bir şekilde reklam yapmak, görsel sanat yaratmak, işinize daha fazla dikkat çekmek, mağazanızı öne çıkarmak, duyguları yükseltmek mi istiyorsunuz? Yaptığınız işe inandığınızı herkese göstermek mi istiyorsunuz? Çarpıcı LED ekran çözümlerimizle hiç sorun değil. Kasım 2020'den bu yana Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH – LED Solutio...

  Etkileyici bir şekilde reklam yapmak, görsel sanat yaratmak, işinize daha fazla dikkat çekmek, mağazanızı öne çıkarmak, duyguları yükseltmek mi istiyorsunuz? Yaptığınız işe inandığınızı herkese göstermek mi istiyorsunuz? Çarpıcı LED ekran çözümlerimizle hiç sorun değil. Kasım 2020'den bu yana Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH – LED Solutions Center, dünya çapında yüzlerce LED ekran projesini başarıyla gerçekleştirmiş olan eski S[quadrat] GmbH'nin yeni şirket adıdır.

  Fikirlerinizi bizimle hayata geçirin, ilk planlama adımından itibaren yanınızdayız.

  Daha fazla

  SHARP/NEC 59 ürün var.

  Alt kategoriler

  • İç Mekan LED
   • Genel Bilgi Ekranları

    Kamu Bilgi Ekranları, otobüs durağında, tren istasyonunda veya havaalanında beklemeyi tatlandırır. Halka açık yerlerde eğlence sağlayan Kamu Bilgilendirme Ekranları, izleyiciler için olumlu bir deneyim sunar. Pratik bir bakış açısıyla, izleyicilerin kendileriyle ilgili bilgileri hızlı bir şekilde almalarını da sağlarlar.

   • Dijital Yönlendirme Sistemleri

    İlgili bilgileri dinamik ve renkli bir şekilde ileten göz alıcı şekilli tabelalar kullanarak yol bulma mesajlarıyla hedef kitlenizi yönlendirin.

   • Giriş Alanları

    Ziyaretçilerin kendilerini neyin beklediğini bilmelerini sağlayın. Giriş alanınızdaki bir ekran, ziyaretçileri yol bulma ve karşılama rehberliği gibi ihtiyaç duydukları bilgilerle karşılar. Ya da sadece misafirleri eğlendirmek için hizmet eder. Her durumda, ziyaretçilerin kendilerine iyi bakıldığını hissetmelerini sağlar.

   • Konferans ve Toplantı Odaları

    Hibrit iş akışları için ekstra geniş panoramik video konferans da dahil olmak üzere ihtiyaçlarınızı karşılayacak boyut ve şekilde iç mekan LED çözümleriyle müşterilerinizin ve çalışanlarınızın konferans odanıza ayak bastıkları anda dikkatini çekin. Kalıcı bir etki bırakmak için Yüksek Çözünürlüklü bir sunum ve parlak renklerle onları büyüleyin.

  • Dış Mekan LED

   Özelleştirilmiş çözüm, dış ortamlarda yüksek parlaklıkta, kaliteli görüntüleme sağlamak üzere tasarlanmıştır. En zorlu ortamların bazılarına dayanacak şekilde IP65 derecesine sahiptir.

  Ürün gösteriliyor
  59 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor
  59 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor