Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

HepsiProjeksiyon

Kurumsal

Bilgiler

SHARP/NEC

Etkileyici bir şekilde reklam yapmak, görsel sanat yaratmak, işinize daha fazla dikkat çekmek, mağazanızı öne çıkarmak, duyguları yükseltmek mi istiyorsunuz? Yaptığınız işe inandığınızı herkese göstermek mi istiyorsunuz? Çarpıcı LED ekran çözümlerimizle hiç sorun değil. Kasım 2020'den bu yana Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH – LED Solutio...

Etkileyici bir şekilde reklam yapmak, görsel sanat yaratmak, işinize daha fazla dikkat çekmek, mağazanızı öne çıkarmak, duyguları yükseltmek mi istiyorsunuz? Yaptığınız işe inandığınızı herkese göstermek mi istiyorsunuz? Çarpıcı LED ekran çözümlerimizle hiç sorun değil. Kasım 2020'den bu yana Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH – LED Solutions Center, dünya çapında yüzlerce LED ekran projesini başarıyla gerçekleştirmiş olan eski S[quadrat] GmbH'nin yeni şirket adıdır.

Fikirlerinizi bizimle hayata geçirin, ilk planlama adımından itibaren yanınızdayız.

Daha fazla

SHARP/NEC 59 ürün var.

Alt kategoriler

 • İç Mekan LED
  • Genel Bilgi Ekranları

   Kamu Bilgi Ekranları, otobüs durağında, tren istasyonunda veya havaalanında beklemeyi tatlandırır. Halka açık yerlerde eğlence sağlayan Kamu Bilgilendirme Ekranları, izleyiciler için olumlu bir deneyim sunar. Pratik bir bakış açısıyla, izleyicilerin kendileriyle ilgili bilgileri hızlı bir şekilde almalarını da sağlarlar.

  • Dijital Yönlendirme Sistemleri

   İlgili bilgileri dinamik ve renkli bir şekilde ileten göz alıcı şekilli tabelalar kullanarak yol bulma mesajlarıyla hedef kitlenizi yönlendirin.

  • Giriş Alanları

   Ziyaretçilerin kendilerini neyin beklediğini bilmelerini sağlayın. Giriş alanınızdaki bir ekran, ziyaretçileri yol bulma ve karşılama rehberliği gibi ihtiyaç duydukları bilgilerle karşılar. Ya da sadece misafirleri eğlendirmek için hizmet eder. Her durumda, ziyaretçilerin kendilerine iyi bakıldığını hissetmelerini sağlar.

  • Konferans ve Toplantı Odaları

   Hibrit iş akışları için ekstra geniş panoramik video konferans da dahil olmak üzere ihtiyaçlarınızı karşılayacak boyut ve şekilde iç mekan LED çözümleriyle müşterilerinizin ve çalışanlarınızın konferans odanıza ayak bastıkları anda dikkatini çekin. Kalıcı bir etki bırakmak için Yüksek Çözünürlüklü bir sunum ve parlak renklerle onları büyüleyin.

 • Dış Mekan LED

  Özelleştirilmiş çözüm, dış ortamlarda yüksek parlaklıkta, kaliteli görüntüleme sağlamak üzere tasarlanmıştır. En zorlu ortamların bazılarına dayanacak şekilde IP65 derecesine sahiptir.

Ürün gösteriliyor
59 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor
59 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor