Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Kategoriler

HepsiProjeksiyon

Kurumsal

Bilgiler

Markaya göre ürün listesi -   Angekis

2011 yılında piyasaya çıkan ilk PTZ video konferans kameralarından birinin öncülüğüne yardımcı oldu. O zamandan bu yana otomatik odaklama, otomatik pozlama, otomatik beyaz dengesi ve daha fazlası gibi gelişmiş özellikleri UVC ve ilgili cihazlara entegre edip mükemmelleştirerek bu sektörde teknolojinin ilerlemesinin yolunu açmaya devam etti. 2015 yılında ayrılıp kendi markasını kurmaya karar verdi: Angekis.

Angekis, piyasadaki en yüksek kalitede USB PTZ kameraları sunma hedefiyle doğdu. Bu başlangıç ​​noktasından itibaren, USB 3.0 Sabre yaratıldı ve kısa sürede Angekis'in amiral gemisi modeli haline geldi ve ISE Best In Show 2016 da dahil olmak üzere küresel ödüller kazandı. Üst düzey tasarımı, kristal netliğinde görüntü kalitesi ve rekabetçi fiyatı nedeniyle orijinal Sabre, ve ondan geliştirilen kamera serisi baş döndürücü bir başarı elde etti.

Bir sonraki bölümde, Sabre serisinin ekonomik kardeşi olan ve Full HD kalitesinde video ve daha erişilebilir bir fiyata daha basit bağlantı sunan Blade USB 2.0 PTZ tanıtıldı. Angekis daha sonra geniş açılı lenslere, otomatik izleme teknolojisine, IP özelliklerine, Cleartalk serisi hoparlörlere ve çok daha fazlasına sahip bir dizi kamerayı piyasaya sürdü.

BİR UZMANA SORUN           
Satış Ekibimiz yardıma hazır!
Ürün gösteriliyor
16 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor
16 arama sonucundan 1 - 12 arası kayıt gösteriliyor