Şirketler için İnteraktif Ekran

Kurumsal İnteraktif Tahtalar (IFP’ler), modern toplantı odasının dinamik olanaklarından faydalanmak ve işletmelerin fikirlerin özgürce akıp gittiği bir ortamı geliştirmesine ve korumasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu interaktif tahtalar geniş çaplı, kusursuz ekip çalışmasına olanak sağlar, daha yenilikçi fikirleri canlandırır ve işbirliğini teşvik etmek ve yaratıcılığınızı soyuttan gerçeğe dönüştürmek için mükemmeldir. BenQ Kurumsal IFP, sonsuz olasılıkların başlangıç noktasıdır.

Kişiselleştirilmiş Çalışma Alanı için Hesap Yönetim Sistemi

BenQ Kurumsal interaktif tahtalar, BenQ’nun tasarladığı NFC kartlarını parola girmek zorunda kalmadan tarayarak, kullanıcıların kişisel sistem ayarlarına, ağ sürücüsüne ve Google Drive ve Dropbox gibi bulut depolama alanlarına doğrudan erişmelerine ve yönetmelerine olanak sağlayan NFC teknolojisi vasıtasıyla çoklu hesap yönetimini destekler.

BenQ Başlatıcı ile Toplantıları Hızlıca Başlatın

BenQ Kurumsal interaktif tahtalar, kullanıcıların toplantıları gecikme olmadan başlatmasını kolaylaştırır. Tüm önemli araçları tek bir merkezde bir araya getirmek için oluşturulan BenQ Başlatıcı, çalışanların hesaplarına giriş yapmak zorunda kalmadan video giriş kaynaklarına erişmelerine veya EZWrite beyaz tahtayı kullanmalarına olanak sağlar. Başlatıcıda, kullanıcıların sadece tek bir dokunuşla son uygulamalarla giriş sinyali kaynakları arasında geçiş yapmasına olanak sağlayan bir görev değiştirici de bulunur.

Çözümle birlikte Zahmetsiz Video Konferans

DuoBoard, video konferans düşüncesiyle tasarlanmıştır. OPS takılı bilgisayar kullandığında Zoom Rooms, Microsoft Teams, Google Meet, Cisco Webex ve LogMeIn GoToMeeting gibi çözümlerle tam uyumlu dahili video kameraya, mikrofon dizisine ve hoparlörlere sahiptir. DuoBoard’da ayrıca, önceden yüklenmiş TeamViewer Meeting bulunur.

İşbirliği ile Sonsuz Olasılıkları Ortaya Çıkarır

DuoBoard’lar

Bu özellik işbirliğini genişletmek, ekip çalışmasını teşvik etmek ve yeniliği canlandırmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar iki DuoBoard’u bir araya getirerek, işbirliği alanını sorunsuz bir şekilde iki katına çıkarabilir ve sınırsız fikirler geliştirebilir. Kullanıcılar, karmaşık bir görevi tamamlamak amacıyla takım arkadaşlarıyla birlikte çalışmak için EZWrite özelliğini kullanabilir. Başka interaktif tahtaya kaydedilen dosyalar, interaktif tahtalar arasında da paylaşılabilir.

* CP8601K ve CP6501K Çift Panoda mevcuttur. 

Bulut ile Her Yerde Açıklama Ekleyin ve İşbirliği Yapın

EZWrite 5, güçlü bulut özellikleri sayesinde çalışanların ister ofiste, evde veya iş gezisinde olsun, notları ve fikirleri paylaşmalarına olanak sağlayarak tartışmaları kolaylaştırır. Çalışanlar, BenQ’nun seçkin AMS hizmeti sayesinde materyalleri buluta kaydedebilir ve bir dizüstü bilgisayara veya akıllı cihaza gerek duymadan doğrudan BenQ interaktif tahtadan erişebilirler.

Yapışkan Notlar

Kullanıcı dostu özelliklere sahip EZWrite 5, toplantılar sırasında işbirliğini ve iletişimi desteklemek için önde gelen ek açıklama çözümüdür. Çalışanlar, EZWrite Bulut Beyaz Tahta ile notları interaktif tahta ile mobil cihazları veya dizüstü bilgisayarları arasında toplayabilir, sınıflandırabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilir ve önemli materyallerine her yerden erişebilirler.

Ayarlanabilir Ekran Yakalama Bölgeleri ve Kolay İçe Aktarma

Kullanıcılar, EZWrite’ın Kayan Aracı sayesinde kaynağa bakılmaksızın uygulamalardan, web sitelerinden ve videolardan gelen içerik de dahil olmak üzere ekrandaki herhangi bir şeyin ekran görüntüsünü yakalayabilir. Ardından bu içeriği, yepyeni bir sayfada daha başka tartışma ve ek açıklama için EZWrite 5’e aktarabilirler.

1. Adım - Kayan Araç üzerindeki Ekran Görüntüsü düğmesine basın

2. Adım - Ekrandaki içeriği doğrudan interaktif tahtada yakalayın

3. Adım - EZWrite 5’e aktarın ve ek açıklama ekleyin

Farklı Renklerle Eşzamanlı İşbirliği için Çift Kalem

EZWrite 5’te, iki kullanıcının eşzamanlı şekilde farklı renklerle yazmasına veya çizmesine olanak sağlayan çift kalem bulunur ve bu özellik onu birden fazla sunum yapan için ideal hale getirir.

Akıllı El Yazısı Tanıma

EZWrite’in el yazısı tanıma özelliği, modlar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan kullanıcıların yazılı metinleri, sayıları, formları ve çizimleri anında kolayca okunabilir dijital metne dönüştürmesine olanak sağlar.

Kayan Araç Çubuğu

EZWrite’ın dahili Kayan Aracı çalışanların herhangi bir uygulamanın, videonun, web sitesinin, belgenin veya resmin üzerine yazı yazmasına olanak sağlar. Kullanıcılar ister Windows, Mac, Chrome veya Android™ kullanıyor olsun, ekrandaki herhangi bir içeriğin üzerine notlar alabilir ve daha sonra kullanmak için bunları kaydedebilirler. Ekran yakalama, kullanıcıların tüm ekranı veya sadece parmaklarıyla seçtikleri bir bölümü yakalamasını sağlar.

Kusursuz İşbirliği için InstaShare Kablosuz Çözümü

İki Yönlü Yansıtma

Toplantılardaki işbirliğini geliştirmek için tasarlanan InstaShare, oda içinde veya uzakta olması fark etmeksizin cihazları birbirine bağlayabilir. Kablolara gerek duymadan akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere tüm mobil cihazlar ile interaktif tahta arasında iki yönlü yansıtma sağlar.

İki Yönlü Dokunmatik Kontrol

InstaShare ayrıca Windows ve macOS platformlarında iki yönlü dokunmatik kontrolü destekler; bu, hem interaktif tahtanın hem de istemci aygıtının yansıtılanları kontrol edebileceği veya bunlarla etkileşim kurabileceği anlamına gelir. Toplantılar yoluyla üretkenliği artırmak için, interaktif tahtada “İki Yönlü Dokunmatik Kontrol” alıştırıldığında InstaShare kesinlikle ek açıklama sağlar.

Mükemmel Bir Toplantı için 4 Bölünmüş Ekran ve Merkezi Kontrol

Eşzamanlı tartışmalarla birlikte aynı anda 4 katılımcı ekranına sahip InstaShare, her ikisi için de anında ve üst seviye arayüz sağlar. Toplantıyı yönetmek amacıyla InstaShare, toplantıların sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için katılımcıları ve yansıtılan içeriği düzenleyen merkezi olarak kontrol edilen bir sisteme sahiptir.