Stadyumlardaki video küpleri, ofis binalarındaki dijital tabelalar, havaalanlarındaki bilgi ekranları veya perakende mağazalardaki vitrinler: doğru çözümü buluyoruz. Ekranlarımız modüler tasarıma sahiptir ve bu nedenle ihtiyaçlarınıza göre esnek bir şekilde uyarlanabilir. Ekran sistemlerini tanıyın.

Reklam

Ürününüzün daha fazla ilgiyi hak ettiğini düşünüyor musunuz? Profilini yükseltmek istiyor musunuz? Sonra büyük bir ekrana koyun. Ne de olsa, yıldız adaylarının süperstar olduğu yer burasıdır. Reklamlarınıza hak ettiği ölçeği verin!

 • Dış Mekan Reklam Teşhirleri

  Ürününüzü görün. Açık Hava Reklam Ekranlarımız, hedeflenen içeriği geniş bir kitleye sunar. Statik veya dinamik içerik fark etmeksizin, çok sık kullanılan yerlerdeki Açık Hava Reklam Teşhirleri, yüksek derecede ilgiyi garanti eder.

 • İç Mekan Reklam Teşhirleri

  Bir etki yaratın. İç Mekan Reklam Panolarımız, binaya giren herkesin dikkatini çekerek markanızın bilinirliğini artırır. Günün veya gecenin herhangi bir saatinde hedef kitleye özel içerik gösterebilir ve mümkün olan en büyük reklam avantajını elde edebilirsiniz.

Şirketler

Şirketinizi etkileyici bir şekilde mi tanıtmak istiyorsunuz? Yaptığınız işe inandığınızı hem çalışanlarınıza hem de müşterilerinize göstermek mi istiyorsunuz? Çarpıcı kurumsal LED çözümlerimizle parlaklık kimlik bilgilerini sunacaksınız.

 • Genel Bilgi Ekranları

  Kamu Bilgi Ekranları, otobüs durağında, tren istasyonunda veya havaalanında beklemeyi tatlandırır. Halka açık yerlerde eğlence sağlayan Kamu Bilgilendirme Ekranları, izleyiciler için olumlu bir deneyim sunar. Pratik bir bakış açısıyla, izleyicilerin kendileriyle ilgili bilgileri hızlı bir şekilde almalarını da sağlarlar.

 • Dijital Yönlendirme Sistemleri

  İlgili bilgileri dinamik ve renkli bir şekilde ileten göz alıcı şekilli tabelalar kullanarak yol bulma mesajlarıyla hedef kitlenizi yönlendirin.

 • Giriş Alanları

  Ziyaretçilerin kendilerini neyin beklediğini bilmelerini sağlayın. Giriş alanınızdaki bir ekran, ziyaretçileri yol bulma ve karşılama rehberliği gibi ihtiyaç duydukları bilgilerle karşılar. Ya da sadece misafirleri eğlendirmek için hizmet eder. Her durumda, ziyaretçilerin kendilerine iyi bakıldığını hissetmelerini sağlar.

 • Konferans ve Toplantı Odaları

  Hibrit iş akışları için ekstra geniş panoramik video konferans da dahil olmak üzere ihtiyaçlarınızı karşılayacak boyut ve şekilde iç mekan LED çözümleriyle müşterilerinizin ve çalışanlarınızın konferans odanıza ayak bastıkları anda dikkatini çekin. Kalıcı bir etki bırakmak için Yüksek Çözünürlüklü bir sunum ve parlak renklerle onları büyüleyin.

Yaratıcı

Işık olsun. Günümüzde ışık tasarımcıları ve mimarlar, kamusal alanlarda gerçekten inanılmaz kreasyonlar tasarlıyorlar. Sıkıcı, gri binalar parıldayan heykellere dönüşüyor. Ama hepsi sadece bir cephe mi? Ne münasebet! İç mekanlar da özel özelliklerden adil bir pay alıyor.

 • Medya Cepheleri

  Medya Cephelerimiz, basit bir binayı şehir manzarasında bir deniz fenerine dönüştürerek bir cazibe dokunuşu verir. Sıkıcı ofis binaları sanat eserlerine, kasvetli gökdelenler devasa reklam sütunlarına ve amaca yönelik monoton yapılar popüler kartpostal sahnelerine dönüştürülüyor. Medya Cepheleri, binaların sadece çekiciliğini değil, aynı zamanda popülaritesini de dönüştürerek ikonlara dönüştürüyor.

 • Amorf Ekranlar

  Amorf Ekranlar sınırsız yaratıcılığa olanak tanır. LED kurulumlarında kavisli ve yuvarlak şekiller gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Kare bir ekranın yeterli olmadığı her yerde gösteriş ve ayrıcalık sunarlar.

 • Yarı saydam Ekranlar

  Yarı Şeffaf Ekranlar, diğer tarafı görmenizi sağlar. Bir odayı etkili bir şekilde bölmek, izleyicileri büyülemek için sürekli değişen bir yüzeye sahip canlı duvarlar haline gelmek için idealdirler. İzleyicinin ekranın ötesini görmesine izin vererek, mekan daha büyük bir alan duygusu elde eder.

 • Medya Kurulumları

  Sanata gerçekten hayat veren Medya Enstalasyonları, mimari cevherlere son rötuşları yaparak modern sanat eserlerinin pastasını süsler. Binalara gömülerek, normalde statik olan yapılara hayat verirler.

Perakende

Yoldan geçenlerin dikkatini çekin, onları dükkanınıza, alışveriş merkezinize veya amiral mağazanıza çekin. Dijital gürültünün en yüksek olduğu bir ortamda, yüksek etkili dış mekan tabelalarıyla markanızın diğerlerinden farklı olmasını sağlayın. İlham verici içerik, bir kez içeri girdikten sonra, satışları artırmak ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için alışveriş yapanları ilgili mesajlarla hedefler.

 • LED Duvarlar ve Vitrinler

  Bir dijital ekranın çekim gücü olağanüstü. Satış odalarınızı ekranlarımızla donatın ve müşterilerinizi etkileyin. Onlara TV'de ve internette gördükleri mesajları yansıtan, ancak artık anlık satın alma düzeyini artırdığı kanıtlanmış gerçek boyutlu reklamlarla ilham verin.

 • Merdiven ve Gösterge Ekranları

  Küçük bir alanda çok fazla bilginin verilmesine izin veren sürekli bir mesajlaşma akışı sunun. Veya alışveriş yapanları daha uzun süre oyalanmaya teşvik eden veya onları diğer katlara çekmeye teşvik eden yaratıcı formatlı videolar oynatın. Markayı ilginç şekillerde hayata geçirin ve normalde kullanılamayacak olan alanı kullanın ve para kazanın.

 • Satış Sayaçları

  Entegre LED ekranlarla donatılmış barlar ve tezgahlar gerçek anlamda göz alıcıdır, dikkat çeker ve mağazanızın tam ortasında bir eğlence alanı yaratır. Satış noktası promosyonları için idealdir.

 • Steller ve Sütunlar

  LED steller ve sütunlar, müşterileriniz için satış alanınızda yönlendirme sağlayan deniz fenerleridir. Çeşitli boyut ve çözünürlüklerde LED steller ve sütunlar sunuyoruz.

Spor Dalları

Milyonların önünde bir evlilik teklifi ya da maçı kazanmak için heyecan verici bir gol olması fark etmez, stadyum gösterileri keskin görüntülerden daha fazlasını sunar – duygu taşırlar. Bunu akılda tutarak, en iyi “duygu yükselticilerimizden” bir seçki sunmak istiyoruz.

 • Merkeze Asılı Küpler

  Stadyum veya arenadaki önemli ve eğlenceli bilgilerin merkezi odak noktası olan Center Hung Cube, doğrudan sahanın üzerine yerleştirilmiştir ve seyircilerin dikkatlerini aksiyondan ayırmadan tekrarları, ağır çekim sahneleri ve skorları görmelerine olanak tanır. Hızlı bir bakış, oyun alanı çevresel görüşlerinde kalırken, izleyicilerin güncel kalmasını sağlar.

 • Puan Tabloları

  İster takım dizilişi, mevcut skor veya kalan oyun süresi olsun, Scoreboard'lar seyirciye oyunun tüm yönlerini kapsayan zengin bilgiler sağlar. Spikerin taraftarların tezahüratları altında söylediklerini kaçırdınız mı? Hiç sorun değil, tam orada, puan tablosunda – net bir şekilde okunabilir ve renkli olarak gösterilebilir.

 • Fasyalar

  Ekranların altındaki haber şeridi, kalabalığı kelimenin tam anlamıyla güncel tutar. Bir ön panoda bilgiler, sanki stadyumdaki veya arenadaki herkesin görmesi için hareketli bir banttaymış gibi görüntülenebilir. Hareket efekti gerçekten izleyicilerin dikkatini çekiyor ve ayrıca resimler ve animasyonlar gösterebiliyorlar.

 • Çevreler

  Çevre reklamlarında çeşitlilik sağlayan bu ekranlar, bir gelir kaynağı sunar ve her etkinlik için anında güncellenebilir. A Perimeter, izleyicilere ilham vermek için animasyon ve video kullanma olasılığı da dahil olmak üzere, reklamcılık için tamamen yeni bir boyut açar.

Faydaları

 • RAKİPSİZ KALİTE

  Metal şaseli ve gerektiğinde EMC Class B sertifikalı, halka açık alanlarda kullanım için uygun maliyetli ve güvenli.

 • GÜVENİLİR PERFORMANS

  Güvenilir bir görüntüleme sistemi ve en iyi görüntü sonucunu sağlamak için yerleşik veriler ve güç yedekliliği ile birleştirilmiş birinci sınıf bileşenler.

 • UYGULAMA UZMANI

  Tüm sektörlerde uzman uzmanlığımızla, benzersiz ihtiyaçlarınızı ve insanların sizinle nasıl etkileşim kurduğunu anlıyoruz.

 • STANDART PAKET VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÇÖZÜM

  Önceden yapılandırılmış bir paket olarak veya ihtiyaçlarınıza göre değişken modüllerle özelleştirilmiş olarak projeniz için mükemmel uyum sağlayan çözüm.

 • DÜNYADA EŞSİZ HİZMET

  Tüm kullanım ömrü boyunca garantili performans, uyarlanmış küresel hizmet düzeyi seçenekleri, genişletilebilir garantiler ve katma değerli hizmet seçenekleri.

 • PRO İKLİM

  Daha uzun yaşam döngüleri ve daha düşük enerji kullanımı, atıkları ve zararlı emisyonları azaltır.