Lenovo ThinkSmart Manager

Tüm Lenovo ThinkSmart cihazlarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerden yönetin.

İzlemesi kolay

BT ekibiniz, kuruluşunuzun verimli bir şekilde çalıştığından emin olmak için ihtiyaç duyduğu araçlara uzaktan erişebilir.

Sezgisel arayüz

ThinkSmart Manager, en küçük ofislerin bile en iyi işbirliği araçlarına sahip olmasını sağlar.

İşbirliği için tasarlandı

ThinkSmart Manager'ın Akıllı İşbirliği özelliğini kullanarak ekibinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Ekipler herhangi bir alanı verimli bir çalışma alanına dönüştürebilir.

Tam koruma

Çözümlerimiz, tehditler değiştikçe gelişen ve böylece bilgilerinizin her zaman korunmasını sağlayan güvenlik yazılımı ThinkShield'ı içerir.

Başarı için ekibinizi kurun

Lenovo ThinkSmart Manager'dan yararlanarak ekibinizin her zaman, her yerden bağlantıda kalmasını ve işbirliği içinde kalmasını sağlamak için destek olabilirsiniz. İster evden ister konferans odasında çalışıyor olun, ekibinizin üretken kalacağından emin olabilirsiniz. 

ThinkSmart Manager ile BT'yi Güçlendirme

BT ekiplerinin, çalışanları nerede çalışırlarsa çalışsınlar desteklemesi gerekiyor ve etkili işbirliği araçlarını kullanılabilir hale getirmek zorlu bir iş. ThinkSmart Manager'ın kazandığı yer burasıdır.

Toplantı odası çözümlerine yönelik saldırılara karşı neden gelişmiş güvenliğe ihtiyacınız var?

Uzaktan ve hibrit çalışma artmaya devam ediyor ve bu da video konferans cihazlarında artışa yol açıyor. 2025 yılına gelindiğinde piyasadaki video konferans cihazlarının sayısı 2021 yılına göre altı kat daha fazla olacak. Bu patlamayla birlikte daha fazla güvenlik sorunu da beraberinde geliyor. Konferans cihazları filonuzu büyütürken neden güvenliğin stratejinizin merkezinde olması gerektiğini okuyun.

ThinkSmart cihazının işlevselliğini ve verimliliğini optimize etmeye yönelik BT politikaları

Ankete katılan çalışanların %55'i video konferans teknolojisinin daha iyi işbirliğini teşvik ettiğini düşünüyor. Buna rağmen neredeyse yarısı teknik sorunlar nedeniyle sanal toplantılarda düzenli kesintiler yaşandığını bildiriyor. Video konferans teknolojisine yatırım yapmak yalnızca işbirliğini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda üretkenliği, geliri ve müşteri memnuniyetini de artırır. Lenovo ThinkSmart cihazının işlevselliğini optimize etmek için beş BT ilkesini keşfedin.

BİR UZMANA SORUN           
Satış Ekibimiz yardıma hazır!