ThinkSmart çözümleri ofise dönüşünüzün daha işbirlikçi ve üretken olmasına yardımcı olabilir. Toplantı alanınızı yeniden tanımlayabilmeniz için platformlar ve oda boyutları arasında esneklik sunuyoruz. Entegre güvenlik çözümleri paketimiz ThinkShield ile verilerinizin güvende kalacağına ve gizliliğinizin bozulmadan kalacağına güvenebilirsiniz.

Tek kutuda toplantı odası çözümleri

Kitlerimiz, oda boyutundan bağımsız olarak konferansları sorunsuz bir şekilde başlatmak için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanı sağlar. Konferans odalarını birleşik iletişim (UC) teknolojisiyle tamamen donatmak için ThinkSmart Core Full Room Kit'i seçin. Veya mevcut A/V teknolojisine sahip alanlar için modüler ThinkSmart Core + Controller Kit'i tercih edin. Platformlarda mevcuttur.

Hibrit iş gücü için bir zorunluluk

Sorunsuz ve sürükleyici işbirliği, toplantıların birden fazla konumdaki katılımcıları içerdiği durumlarda daha da önemli hale gelir. Yüksek çözünürlüklü bir kamera, birinci sınıf ses ve güçlü Windows bilgi işlem içeren dünyanın ilk Windows tabanlı tümleşik çubuğu olan ThinkSmart One'ı bu nedenle tasarladık. Sezgisel ThinkSmart Controller ile birleştirilen bu kullanışlı toplantı alanı çözümü, tek dokunuşla katılma kapasitesi sağlar ve toplantılarınızın verimli ve üretken kalmasını sağlar. Küçük ve orta ölçekli alanlar için idealdir.

Profesyonel hizmetler

ThinkSmart cihazlarınızın hızlı bir şekilde çalışır duruma getirilmesine yardımcı olmak ve çalışanların avantajlardan anında ve kesintisiz olarak yararlanabilmeleri için sorunsuz çalışmalarını sağlamak için buradayız. Akıllı İşbirliği Profesyonel Hizmetlerimiz, Akıllı Ofis serisine özel destek sağlar, böylece bu son teknoloji işbirliği çözümlerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. 

Kazandıran bir kombinasyonla güçlendirilmiştir: Windows ve Intel vPro ®

Küçük ve orta büyüklükteki çalışma alanları için tasarlanan ThinkSmart One, diğer video konferans çubuklarına benzemez. Windows 10 IoT Enterprise ve Intel vPro ® teknik bilgisine sahip 11. Nesil Intel ® Core™ işlemci yerleşik olduğundan harici bir bilgi işlem cihazına gerek yoktur . Bu bulut tabanlı teknoloji, donanımla geliştirilmiş güvenlik ve yönetilebilirlik ile birlikte BT ekiplerinizin her şeyi kolayca denetleyebilmesini sağlarken herhangi bir kesintiyi en aza indirir ve destek maliyetlerini azaltır. ThinkSmart One, kusursuz toplantı deneyimleri ve daha yüksek yatırım getirisi sunar.

Premium uzaktan yönetim

ThinkSmart One, bulut tabanlı yönetim yazılımımız ThinkSmart Manager Premium* ile övünmektedir. İlk yıl ücretsiz olarak dahil edilen bu çok yönlü yazılım, BT ekiplerinizin tüm ThinkSmart cihazlarını her yerden tek bir ekranda kolayca görüntülemesine ve yönetmesine olanak tanır. Intel vPro ® platformunun uzaktan yönetim özelliklerinden yararlanan BT, gerçek zamanlı durumu elde etmek, güncellemeleri dağıtmak, yapılandırmak ve güvenliği geliştirmek için cihazları proaktif bir şekilde izleyebilir.

Her şeyi yapan bir bar

Yerleşik Windows tabanlı bilgi işlem sayesinde ThinkSmart One bağımsızdır. Bu akıllı çubuk, ekstra geniş görüş alanına sahip yüksek çözünürlüklü bir kameraya ve otomatik yakınlaştırma, otomatik çerçeveleme, kişi sayma, konuşmacı takibi ve beyaz tahta farkındalığı gibi akıllı özelliklere sahiptir. Düşük ışıklı ortamlarda bile keskin kontrast, canlı renkler ve daha parlak görüntüler bekleyebilirsiniz. Sese gelince, stereo hoparlörler yüksek ses kapasitesi ve aralığıyla canlı netlik sunarken, hem yankı hem de gürültü engelleme özelliğine sahip 8 mikrofon ve 180 derece kapsama alanı herkesin yüksek ve net bir şekilde duyulmasını sağlar.

Bir parmak dokunuşuyla işbirliği yapın

ThinkSmart Controller, 10 noktalı çoklu dokunma özelliğine sahip, etkileyici bir 10,1 inç HD ekrandır. Toplantıları başlatmak ve kontrol etmek ve içerik paylaşmak için kullanımı kolay gezinme özelliğine sahip tanıdık Microsoft Teams arayüzünü içerir. Tek dokunuşla katılma işlevi, toplantılarınızı anında başlatıp çalışır hale getirir ve parlama önleyici ve parmak izi önleyici kaplama sayesinde ekranın lekesiz ve güzel görünmesini sağlar.

İstediğin gibi as

ThinkSmart One entegre çubuğu, çubuğu 10 derece yukarı veya aşağı eğmenize veya düz bırakmanıza olanak tanıyan bir duvara montaj braketi içerir. İhtiyaçlarınıza en uygun şekilde ayarlamanız yeterlidir. Dahası, braket monte edildiğinde gizli kalır ve her toplantı odasında temiz bir estetik sağlar.

BİR UZMANA SORUN           
Satış Ekibimiz yardıma hazır!