Yepyeni Detayların Arkasındaki Gerçek Yenilik

LG MAGNIT, izleme deneyimini unutulmaz bir hale getiren büyüleyici ve göz alıcı görseller sunar. Renkli bir Mikro LED çip mozaiği ile görselleştirilen ultra ince ayrıntılarla hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürün.

Büyüleyici Siyahlık, Canlandırılmış Detaylar

R, G, B LED çiplerini özgür bırakarak LG'nin Tam Siyah Kaplama teknolojisini uygulayan LG MAGNIT, geleneksel LED bilgi ekranlarından çok daha koyu siyah renkler sunar*. Bu, sadece renk canlılığını artırmakla kalmaz, aynı zamanda gölgelerde saklı olan detayların görünmesini sağlayarak izleyicilere büyüleyici bir deneyim yaşatır.

Işık ve Gölgeler Daha Yoğun

Düz siyah LG MAGNIT, görüntü kalitesinin önemli bir parçası olan süper yüksek kontrast oranı sunar. Koyu kısımlar ile açık kısımlar arasındaki fark çok net görünerek içeriğin her bölümünü ayırt edilebilir hale getirir.

Gerçek Haliyle Doğru Renkler

Renk saflığını belirlemede önemli bir faktör olan ve dikkatle seçilen LED çipinin sağladığı daraltılmış dalga boyu, LG MAGNIT'in ekran boyunca homojen renkler göstermesini sağlar. Ayrıca, gelişmiş Gamut Transfer teknolojisi, renklerin orijinal renge yakın görünmesini destekler. Bu nitelik, özellikle gerçek renklerin temsilinin zorlayıcı olduğu yerler için gereklidir.

Akıllı Görüntü İşlemcisi

LG'nin TV teknolojisinden gelen Alpha 7 Akıllı İşlemci, orijinal içeriği tanıyarak analiz eder ve içeriğin netliğini ve keskinliğini optimize eder.

HDR Destekli Canlı Renk İfadesi

HDR (HDR10, HDR10 Pro*) desteğiyle, içerikler daha canlı hale gelir ve daha iyi bir görsel etki sunar. Daha geniş renk spektrumu ve daha yüksek kontrast oranı, izleyenlerin gerçekçi içerikten tümüyle keyif almasını sağlar.

Geniş Renkli İzleme Açısı

LG MAGNIT, yapısı sayesinde izleme açısına göre renk bozulmasını minimuma indirir. Başka bir deyişle, orijinal renk yan açılardan bile görülebilir ve halka açık geniş yerlere kurulduğunda bile büyüleyiciliğini kaybetmez.

Sağlam Tasarım Sayesinde Daha Az Bakım

Birkaç katlı film kaplama sunan LG MAGNIT, LED çiplerini su damlaları, toz, statik elektrik veya fiziksel darbelerden kaynaklanan risklerden koruyabilir. Genellikle birçok insanın gelip gittiği halka açık yerlere kurulduğu düşünüldüğünde, cihazın stabilitesi hayati önem taşır ve öngörülemeyen kazaları en aza indirmeye yardımcı olur.

Pürüzsüz Yüzeyli Şık Görünüm

LG MAGNIT'in LCD kadar pürüzsüz ekran yüzeyi, ekranın kapalıyken bile güzel görünmesini sağlar. Ayrıca izleyiciler veya kurulumcular da ekrana dokunduklarında ne kadar pürüzsüz olduğunu hissedecektir. Yüzeyde parmak izleri varsa, herhangi bir kimyasala ihtiyaç duymadan yumuşak bir bezle silinerek kolayca çıkarılabilir.

Kolay Kurulum İçin İdeal Kablosuz Tasarım

Bu üründe, kablosuz geniş bant iletim teknolojisi kullanılmıştır. Kabinler arasında sinyal ve güç kablosu bağlantısı gerekmez. Ayrıca, ekranı sistem denetleyicisine ve elektriğe bağlamak dışında kabloya ihtiyaç da yoktur.

Renklere Göre Verimli Güç Tüketimi

LG MAGNIT'in düşük güç tüketimine sahip olmasının nedenlerinden biri de Ortak Katot Drive-IC'dir. Gereksiz güç tüketimini en aza indirmek için her bir R, G, B alt pikseline ayrı ayrı gerekli doğru voltajı sağlar.

Enerji Tasarrufu Bekleme Modu

Belirli bir süre giriş sinyali olmadığında ekran kapanır ve LED kabininin içindeki ana devre parçaları bekleme moduna geçer. Böylelikle, ek güç tüketiminden tasarruf edilir ve ürünün uzaktan kumanda kullanılarak yeniden etkinleştirilmesi mümkün olur.

Uzaktan Kumandalı Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

Kullanıcıların arayüze kolayca adapte olabilmesi için, genel LG dijital bilgi ekranı ile aynı kullanıcı arayüzünü kullanılır. Ayrıca, kullanıcının bilgisayara bağlamak yerine bir uzaktan kumanda kullanarak ayarlara kolayca erişim sağlamasına izin verir.

AV Kontrol Sistemi ile uyumluluk

Crestron Connected® onayına sahip LG MAGNIT, işletme yönetim verimliliğini artıran kesintisiz entegrasyon ve otomatik kontrol* özelliklerini sağlamak üzere profesyonel AV kontrolü için yüksek uyumluluk sunar.

Özel Aksesuarlarla Daha Düzenli Tasarım

LG MAGNIT için opsiyonel olarak üç çift duvara montaj aksesuarı ve bir çerçeve kiti sunulur. Duvara montaj aparatları, net ve düzgün bir şekilde kurulacak herhangi bir ekran boyutuyla birlikte kullanılabilir. Ayrıca, 163 inçlik Ultra HD çözünürlüklü bir ekran oluştururken çerçeve kiti ile ekranın kenarının pürüzsüz olması sağlanabilir.

Eksiksiz İçerik Yönetimi

LG MAGNIT; içerik düzenleme, planlama ve dağıtım için hepsi bir arada içerik yönetimi çözümü sunan LG SuperSign CMS çözümü ile uyumludur. Yöneticiler, LG MAGNIT'in dahil olduğu LG ticari ekranları tek seferde çalıştırarak sistematik ve verimli yönetim sağlayabilir.

Gerçek zamanlı ConnectedCare Hizmeti

LG tarafından sağlanan isteğe bağlı bulut hizmeti çözümü ConnectedCare* hizmeti, kolay ve hızlı bakım sunar. Bu çözüm, hata teşhisi ve uzaktan kontrol hizmetleri için müşteri iş yerlerindeki ekranların durumunu uzaktan yöneterek, müşteri işletmesinin kararlı işleyişini sağlar.