2003 yılından beri VADDIO, insanların en iyi şekilde bağlantıda kalmasını sağlamak için tasarlanmış lider bir çözüm sağlayıcısıdır. Günümüz şartlarında dijital bağlantı, günlük iletişimimizde her zamankinden daha fazla önemli bir rol oynuyor. Vaddio, pürüzsüz kamera hareketi, gerçeğe yakın görüntü kalitesi ve doğal akustik ses ayarı gibi özelliklerle yüz yüze toplantı etkisi yaratır. VADDIO’nun ürün yelpazesi, kurulumu, yönetimi ve kullanımı kolay profesyonel PTZ kameralar, mikrofonlar, AV switcherler, extenderlar ve oda içi kontrol cihazlarını içermektedir.

Konferans odaları için çözümlerimiz, tercih ettiğiniz konferans yazılımıyla sorunsuz bir şekilde tak ve çalıştır teknolojisineyle çalışır. Dizüstü bilgisayarınız tek bir kablo ile 360 derecelik alıcıya sahip baş üstü mikrofonlara, birden çok açılı oda içi kameralara ve sürükleyici video konferans için odanın hoparlör sistemine bağlanabilir.

  • CEO'ların% 75'i video konferansların çok yakın bir gelecekte fiziksel görüşmelerinin yerini alacağını tahmin ediyor.

Kaynak: PGi

  • Toplantı odaları için ayrılan bütçelerinin% 20'si artık işbirliğine dayalı teknolojilere harcanmaktadır

Kaynak: Futuresource Consulting

  • 2023 yılına kadar, video konferans pazar payının daha da genişleyerek 13,82 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: Frost & Sullivan

  1. Şirketlerin% 42'si, HD oda içi video konferans kameralarını değiştirmeyi düşünüyor.

Kaynak: Forrester Research

Birinci Sınıf Hizmet

Teknik destek ekiplerimiz, mühendislerimiz ve satış yöneticilerimiz bir sonraki çözümünüzü tasarlamanıza veya mevcut sistemleri desteklemeye hazırdır.

Sektör Liderleri

2003 yılından bu yana, VADDIO profesyonel kalitede video ve ses ürünlerini USB video konferans platformlarına geçirme yolunda öncülük etmektedir.

Made in USA

VADDIO ürünleri, ABD'nin Minnesota Eyaletinde üretilmektedir, dünya çapında servis şeçeneği bulunur ve TAA uyumludur. Mükemmel bir garanti ve birinci sınıf hizmet sağlar.

Kolay Kurulum, Tak ve Çalıştır

VADDIO cihazları tak ve çalıştır özelliklidir - standart UVC sürücüleri kullanır, yani özel bir kurulum gerekmez. USB kablosunu dizüstü veya PC'ye takmanız yeterlidir; tercih ettiğiniz konferans yazılımı video ve ses kaynaklarını anında tanır.