Projeksiyon Mapping

Eşsiz tuvaller, unutulmaz deneyimler

Ya en düzensiz şekilli nesneleri bile hayata geçirebilseydiniz? Işıkla sanatsal oyun yoluyla, projeksiyon mapping optik hareket yanılsaması yaratır. Ortak nesneleri dikkat çekici aşamalara dönüştürür ve neredeyse her yüzeyi benzersiz dinamik görüntülere dönüştürür.

Projeksiyon Mapping nedir?

Projeksiyon Mapping, sanayi siteleri, kamu binaları, şehir simgeleri gibi düzensiz şekiller ve düz olmayan yüzeyler üzerine sanal görüntüleri yansıtmak için ışık ve renkleri kullanan bir 3D video projeksiyon tekniğidir... Her şey boş bir tuvaldir. Projeksiyon mapping ile her şeyin rengini, dokusunu ve şeklini tamamen değiştirebilirsiniz. Sokaklarda veya içeride, büyük veya küçük projeler, kalıcı kurulumlar veya geçici etkinlikler için… Projeksiyon görüntüleri ile hikayenizi en dinamik şekilde hayata geçirin ve unutulmaz deneyimler yaratın.

Neden Projeksiyon Mapping ?

Projeksiyon mapping, görsel bir şölen, yeni bir tür havai fişek, muazzam bir vay faktörü ile olağanüstü bir eğlence biçimidir. Büyüleyici gösteriler ve ilham verici gösterilerle büyük kalabalıkları kendinize çekmeniz ve onları içine çekmeniz için eşsiz bir fırsat sunar - uzaktan bile (bu, sosyal mesafe ve kısıtlamaların toplandığı zamanlarda önemsiz değildir) .

Canlı etkinlikler

Projeksiyon eşlemeleri, organizatörlerin konser turları, festivaller ve hatta moda gösterileri gibi her türlü etkinliğe ekstra durdurma gücü getirmesine olanak tanır.

Müzeler

Eşsiz dijital sanat sergilerinin bir parçası olarak binaların veya endüstriyel peyzajların içindeki büyük ölçekli projeksiyon mapping yönelik son zamanlarda bir eğilim var.

Tema parkları

3D mapping kullanımı da karanlık sürüşlerin tasarımında artıyor. Ziyaretçileri etkileşimli maceralar ve sürükleyici deneyimlerle meşgul etmek.

Şehirler

İkonik yerler üzerindeki haritalarla turizmi canlandırın. Veya unutulmuş yerlere ışık tutarak yerlileri şehirlerinin güzelliğini yeniden keşfetmeye teşvik edin.  

Sınırlama yok, sadece gerçekleşmeler

Tasarımdan aşamaya, zincirin her bir parçası diğerini desteklediğinde, video haritalamanızı bir sonraki seviyeye taşıyacaktır. Yalnızca doğru teknoloji, özel olarak tasarlanmış içeriğinizin hakkını verebilir. 

Video projektörlerimiz  çok çeşitli parlaklık ve çözünürlüklerde sunulur . İnanılmaz renk doğruluğu sayesinde kırmızı tuğlalardan parlak metallere kadar çeşitli yüzeyleri kaplayabilirler. Ve sağlam tasarımları, açık hava etkinlikleri için ideal çözümdür.

Sunum değiştiricilerimiz ,  bugün piyasadaki en gelişmiş video işleme ve sunum kontrol sistemleridir. Sıfır gerilimli görüntü harmanlama ve çarpıtma ile sanal görüntülerin fiziksel dünya ile mükemmel karışımını sağlarlar.

Esneklikte üstün olan görselleştirme ve işleme ekipmanlarıyla yaratıcılığınızı özgür bırakın.

Hiçbir kurulum çok karmaşık değildir, hiçbir fikir çok iddialı değildir.