Başkalarıyla basit ama güçlü bir şekilde işbirliği yapmak için SMART kapp 42 board'u kullanabilirsiniz. Normal bir kuru silme tahtasına yaptığınız gibi yazın ve çizin. Daha sonra, Hızlı Yanıt (QR) kodunu tarayarak veya Yakın Alan İletişimi (NFC) etiketine dokunarak Bluetooth özellikli bir mobil cihazı panele bağlayabilirsiniz . Mobil cihazınızı ilk kez bağladığınızda  SMART kapp uygulamasını indirmek için Apple App Store veya Google Play mağazasına yönlendirilirsiniz. Uygulamayı indirip yükledikten sonra panoya bağlanmak ve içeriği başkalarıyla paylaşmak için kullanabilirsiniz.

SMART kapp 42 kartı aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

  •          AKILLI kapp tahtası
  •          Kuru silme işaretleyicileri ve silgi
  •          Montaj braketi ve donanım

SMART kapp tahtası, 42" (107 cm) yazma yüzeyinde SMART'ın tescilli DViT (Digital Vision Touch) teknolojisine sahiptir. DViT teknolojisi, kuru silme kalemlerini ve silgiyi kullanarak tahtada yaptığınız notları yakalar. Tahtanın Bluetooth 4.0 kablosuz teknolojisi ( Apple mobil cihazlar için) veya Bluetooth 2.1 + EDR kablosuz teknolojisi ( Android mobil cihazlar için) notlarınızı dijital görüntü olarak bağlı bir mobil cihaza aktarır. Alternatif olarak, notlarınızı FAT formatlı bir USB sürücüsüne bağlayarak kaydedebilirsiniz. Anakartın USB 2.0 Tip-A yuvasını Akıllı telefonunuzu şarj etmek için kartın standart 500 mA USB 2.0 Tip-A yuvasını da kullanabilirsiniz.

SMART kapp board, üç kuru silinebilir işaretleyici ve tahtayla çalışmak üzere tasarlanmış özel bir silgiyle birlikte gelir.

Tahta, bir işaretleyici ve silgi için tutucuların yanı sıra diğer iki işaretleyici için bir saklama alanı (tahtanın arkasında) içerir.

SMART kapp kartını duvara monte etmek için birlikte verilen montaj braketini ve donanımı kullanabilirsiniz. Alternatif olarak kartı standart VESA 400 mm × 400 mm montaj braketini kullanarak monte edebilirsiniz .

Beyaz tahta yeniden icat edildi

Fikir ve notları yakalayın... Direkt cihazınıza kaydedin... İçeriği uzaktan bağlananlarla paylaşın... SMART kapp minimum bilgi işlem desteği ile klasik flipchart tahta içeriğini öngörülebilir şekilde kolayca bulutta tutmamızı ve kolayca paylaşmanızı sağlar.

Modern dünya için yeni nesil beyaz tahta Klasik beyaz tahtanın modern, şık, güçlü bir uygulama yardımı ile notlarınızı kaydetmeyi paylaşmayı ve oluştukça izlenmesini birleştiren modern bir versiyonu. Ve SMART kapp®.

SMART kapp app kullanarak bağlanın SMART kapp® uygulaması üzerinden QR ile tahtaya bağlanın ve toplantıyı odadakiler veya dünyadaki herhangi bir kişi ile paylaşın, yakalayın ve kaydedin

 

Temel fonksiyonlar • Hemen hazırlanın – IT entegrasyonu gerektirmez. Asın. Fişe takın. Yazmaya başlayın. • Gerçek zamanlı paylaşım – 250 katılımcıya kadar kişiler içeriği herhangi bir tarayıcıdan gerçek zamanlı izlemek üzere davet edilebilir, odada veya dünyanın herhangi bir yerinde olabilirler. • Veri güvenliği – Seansınızı PIN kodu ile koruyun. Paylaşılan içerik cihazınızın bağlantısını kopardığınızda hemen silinir. • Notları basitçe dağıt – Notlarınızı ekran fotoğrafları ( jpeg, pdf) olarak mobil cihazınıza, Evernote™, Google Drive™, Dropbox™ veya diğer depolama hesaplarına kolayca paylaşım için kaydedebilirsiniz. • Statik link – Aynı URL linkini bir toplantı ve sınıf etkileşimi için devamlı kullanabilirsiniz. Katılımcılar bu sabit linki kaydederek yeni bir email davetine ihtiyaç olmaksızın kullanabilirler. • Ebat opsiyonları – 42” dikey veya 84” yatay

“İddia ediyorum klasik beyaz “ tahtanız SMART kapp kadar akıllı olamaz. Gadgetify

SMART Board SMART Kapp 42" Capture Board, başkalarıyla basit ama güçlü bir şekilde işbirliği yapmanızı sağlar. Normal bir kuru silme tahtası gibi yakalama tahtası üzerine yazın ve çizin. Ardından, Bluetooth özellikli bir mobil cihazı, bir tarama yaparak yakalama panosuna bağlayın. QR koduyla veya NFC etiketine dokunarak. Bağlandıktan sonra panoda yazılanları doğrudan cihazınızda görebilecek ve hatta daha sonra geri çağırmak için çalışmanızın ekran görüntülerini kaydedebileceksiniz. Hatta anlık görüntüleri doğrudan Kapp'tan kaydedebilir ve daha sonra bunları bir USB'ye kaydedin. Pano, kullanıcıları uzaktan katılım için oturumunuza davet etmenize bile olanak tanır, böylece nerede olursa olsun herkes katılabilir.

Ürün Özellikleri

Kolay bağlantı Güvenli bir kablosuz bağlantı sağlamak için akıllı telefonunuzun veya tabletinizin kamerasını kullanarak SmartKapp'i taramanız yeterlidir.

Tıpkı Kuru Silme Gibi - Tıpkı kuru silme tahtasında yaptığınız gibi, şık, cam yüzeye iz bırakmadan veya lekelenmeden yazın ve silin

Katılımı Artırın Sürekli not almaya gerek yok. Akıllı tahtada yazılanlar bağlı mobil cihazınızda görünür. Daha sonra içerik anlık görüntülerini daha sonra geri çağırmak üzere bir mobil cihaza kaydedebilir ve saklayabilirsiniz.

İşbirlikçi Kendi düşüncelerinizi ve fikirlerinizi doğrudan iOS veya Android cihazınızdan kablosuz olarak SMART kapp'te paylaşın

Uzaktan katılım Davet edilen kullanıcılar herhangi bir tarayıcıyı kullanarak herhangi bir yerden içeriği gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir, böylece dış kaynaklar kendi fikirleriyle yardımcı olabilir

Kaydet - Çalışmanızın ekran görüntülerini doğrudan panoya alın ve daha sonra kaydedip paylaşabilmeniz için bunları bir USB cihazına yükleyin. Ayrıca anlık görüntüleri doğrudan uygulamada alıp kaydedebilirsiniz.

Güvenli Paylaşılan içerik, oturum sona erdikten hemen sonra silinir

Kurulum - Duvara montaj dahildir veya mobil ve bağımsız yapılandırma için VESA uyumlu herhangi bir montaj kullanabilirsiniz.