4K Simülasyon Projektörleri

Sony 4K SXRD projektörler, müzelerden galerilere ve planetaryumlara, ziyaretçi merkezlerinden uçuş simülasyonu uygulamalarına kadar, sizi ve izleyicilerinizi gerçeğe yaklaştıran, güvenilir parlaklığa sahip, yüksek kontrastlı görüntüler sunar.

Neden Sony simülasyon projektörleri?

Muhteşem ayrıntılar, renk ve kontrastın yanı sıra olağanüstü güvenilirlik: Bunlar, günümüzün görsel simülasyon ortamları için tasarlanmış projektörlerimizin imza niteliğindeki özellikleridir. Neredeyse hiç bakım gerektirmeden 20.000 saate varan çalışma için yüksek performanslı bir lazer ışık kaynağı içeren 4K SXRD projektörlerimiz arasından seçim yapın.  

Olağanüstü 4K görüntüler

Simülasyon projektörlerimizde, son derece yüksek kontrast ve hassas renklerle parlak, net ayrıntılara sahip doğal 4K görüntüler için gelişmiş 4K SXRD panel teknolojisi bulunur. Görüntü kalitesi, Reality Creation yükseltme ve HDR (Yüksek Dinamik Aralık) desteğiyle, karanlık gölgelerde daha fazla ayrıntı ve parlak vurgular için daha da iyileştirilir.

Tutarlı parlaklık

5000 lümen etkileyici ışık çıkışıyla simülasyon projektörlerimiz, zorlu ortamlarda her zaman öne çıkan, tutarlı parlaklığa sahip görüntüler sunar. Sabit parlaklık modunda, lazer simülasyon projektörlerimiz, ışık kaynağının nominal ömrü boyunca son derece hassas ışık çıkışı seviyelerini korur ve çok projektörlü kurulumlar için idealdir.

Esnek kurulum, engelsiz çalışma

Ortamınız sizi kısıtlamasın. 4K SXRD simülasyon projektörlerimiz; yatay, dikey, baş aşağı olarak veya kısıtlama olmadan herhangi bir açıyla yerleştirilebilir. Sağlam gövde, projektörlerin birbirlerinin üstüne yerleştirilmesini sağlar ve yüksek parlaklığa sahip çoklu projeksiyon kurulumlarını kolaylaştırır. Otomatik kalibrasyon, hızlı kurulumu kolaylaştırır ve düşük gürültülü fan, istenmeyen dikkat dağılmaları olmadan izleyiciler için daha da sürükleyici bir deneyim sağlar.

Gerçek dünya için simülasyon

4K SXRD simülasyon projektörlerimiz, hem sizin hem de izleyicileriniz için dikkat dağılmalarını azaltarak güvenilir, zahmetsiz çalıştırma sağlayan gelişmiş özelliklerle doludur.  

4K SXRD lazer simülasyon projektörleri

Parlak, yüksek kontrastlı, gerçek 4K görüntülerin yanı sıra güvenilirlik ve lazer ışık kaynağı için daha az bakım sağlar.

VPL-GTZ380

10.000 lümen parlaklık, 16.000:1 kontrast ve canlı DCI-P3 renk sunan doğal 4K SXRD lazer projektör.

VPL-GTZ280

2000 lümen ve yüksek hızlı hareketin doğru üretimini sağlayan 4K SXR

VPL-GTZ270

5000 lümen ışık çıkışlı 4K SXRD lazer projektör

VPL-GTZ240

2000 lümen çıkışlı 4K SXRD kompakt lazer projektör

Günümüzün simülasyon uygulamaları için üretildi

Simülasyon projektörlerimiz, yüksek parlaklığın ve saf 4K görüntü kalitesinin üstün çalışma güvenilirliği ve minimum bakım ihtiyacı kadar önemli olduğu çeşitli talepkâr ortamlar için idealdir.

Müzeler

Tutarlı görüntüler ve düşük çalıştırma maliyeti sunan, güvenilir, kurulumu kolay 4K SXRD projektörlerimizle ziyaretçilerin daha sürükleyici izleme deneyimi isteğini karşılayın.

Planetaryumlar

Samanyolu’nun parlak yıldız vurgularını ve zifiri karanlığını doğru bir şekilde betimleyen, canlı 4K HDR görüntülerle gece gökyüzünün muhteşem güzelliğini yeniden oluşturun.

Uçuş simülasyonu

Yüksek kontrast, zengin renkler ve pürüzsüz doğal hareketle gerçeğe yakın, ayrıntılarla dolu, doğru 4K HDR görüntüler oluşturun.