VIEWSONIC EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

35 Yıllık İnovasyon

ViewSonic Education, kendisini her düzeyde öğretim için sezgisel olan modern EdTech çözümleri oluşturmaya adamıştır. Kapsamlı öğrenim ekosistemimiz ve paketimiz, öğretmenleri bulundukları yerde karşılar ve insan bağlantısını asla feda etmeyen teknoloji entegrasyonuna olanak tanıyan metodolojide esneklik sağlar.

EdTech Entegrasyonu

Öğrencilerin ilgisini çekin, öğretimi kolaylaştırın ve hem sınıf içinde hem de sınıf dışında sonuçları iyileştirin.

myViewBoard

İlgi Çekici Dersler ve Özelliklerle Öğretin ve Öğrenin

Çeşitliliği cihaz yönetimine kadar öğretmek için EdTech'in sorunsuz entegrasyonuna izin veren teknolojiden bağımsız yazılım paketleri

VIEWSONIC Öğrenme Yazılımı

myViewBoard Paketi

Eşzamanlı ve eşzamansız öğrenme için özelleştirilebilir ortam sağlayan, teknolojiden bağımsız, kapsamlı bir öğrenme yazılım paketi. 

myViewBoard Suite'i keşfetmiş olan 8 milyondan fazla öğretmen, öğrenci ve profesyonele katılın

İhtiyaçlarınız için myViewBoard Suite

Kolay ve Etkili Uzaktan Yönetim

Yöneticiler ve BT için uzaktan öğretim ve öğrenime yardımcı olacak güvenli, sorunsuz ve merkezi çözüm

Her Öğretme Tarzı İçin İşbirlikçi Araçlar

Etkileşimli, ilgi çekici ve çığır açan anlar için tasarlanmış dersler oluşturun ve sunun

Katılın ve Her Yerde Öğrenin

Öğrencilerin nerede olurlarsa olsunlar sınıfa aktif olarak katılmalarının kolay ve basit yolu

Classroom, öğretmenleri ve öğrencileri tek bir güçlü gösterge panosuyla birbirine bağlar.

Herhangi bir standart tarayıcıda çalışan cihazdan bağımsız bir araç olarak Classroom, sınıf içi dersler, uzaktan eğitim veya hibrit öğrenme için 60* öğrenciye ders vermek ve onlarla etkileşim kurmak için sağlam bir çözümdür. 

Classroom ne yapar?
Basitleştirilmiş sınıf yönetimi
Sınıf yönetimi, bir öğretmenin en önemli görevlerinden biridir, ancak bu hiç bitmeyen bir zorluktur. Classroom, yoklama almaktan ve işbirliğini kolaylaştırmaktan öğrencileri görevde tutmaya veya öğretmen Panosundan ders materyallerini paylaşmaya kadar her şeyi kolaylaştıran bir araçtır.

Grup Sohbetleri ile etkileşimi iyileştirin
Öğrenciler öğretmenden olduğu kadar birbirlerinden de öğrenebilirler. Classroom'da Grup Toplantısı ile, fiziksel olarak orada olmayan öğrenciler bile sohbet edebilir, gruplarının canlı tuvaliyle etkileşim kurabilir ve hatta çalışmalarını sınıfa sunabilir. Bu arada öğretmenler, bir düğmeye dokunarak sunucu görünümü ile Grup Toplantılarına katılma arasında geçiş yapabilir.

Doğal ders sunumu
Dersler en iyi şekilde canlı olarak verilir, bu nedenle dijital araçların esnek olması gerekir. Classroom, öğretmenlerin web resimlerini, videoları ve diğer içerikleri aramasına ve ardından bunları doğrudan öğretmen tuvaline eklemesine olanak tanır. Ve uzaktan eğitim veya hibrit öğrenme için, öğretmenler ve öğrenciler arasında iki yönlü bir sesli iletişim, daha doğal bir çevrimiçi öğrenme ortamı yaratır.

Google Classroom uyumluluğu
Okullar birçok farklı öğretim aracı kullanır, bu nedenle birlikte çalışan çözümlere ihtiyaçları vardır. Classroom, diğer güçlü araçlarla birlikte dünyanın en yaygın öğrenci yönetim platformlarından biriyle sınıfları verimli bir şekilde yönetmek için Google Classroom ile kolayca entegre olur.

Etkileşimli araçlar parmaklarınızın ucunda
Öğrenciler eğlenirken daha iyi öğrenirler, bu nedenle Classroom'un entegre araç yelpazesi, ilgi çekici ve ilgi çekici dersler oluşturmayı kolaylaştırır. Öğretmenler, öğrencilerin odaklanmasını, göreve odaklanmasını ve katılımını sağlamak için yapışkan notları, animasyonlu widget'ları, 3B modelleri ve daha fazlasını doğrudan tuval üzerine bırakabilir.

Beraber daha iyi
Classroom ile entegre olacak şekilde tasarlanmış araçlarla derslerden daha fazlasını elde edin

Yerleşik Etkileşimli Öğretim Materyalleri
Originals
Daha fazla öğretim kaynağına her zaman açığız. Öğretmenlerin kendi interaktif medyalarını yaratmalarına gerek kalmadan zaten yapacakları çok şey var. Etkili bir ders için yapı taşları olarak kullanmak üzere önceden hazırlanmış içeriğe sahip olmanıza yardımcı olur.

Originals, sürekli büyüyen bir etkileşimli medya, ders planları ve öğretilebilir içerik kitaplığıdır ve sizi hazır ve bekler.


Cebinizde Görsel Öğrenme Asistanı
Companion
Öğrenmek daha kolay olduğunda daha iyidir. Hem öğretmenler hem de öğrenciler için zorluklar birçok şekilde olabilir: derslere katılmak, etkinliklere katılmak ve hatta araçlarda oturum açmak.

Herkes, öğretme ve öğrenmeyi kolaylaştırmak için Companion'dan biraz yardım alabilir. 

myViewBoard Companion

Herkes için myViewBoard'a kişisel bir ağ geçidi

Companion, herhangi bir mobil cihazda çalışan bir öğretme ve öğrenme asistanıdır.

Tek bir uygulama, tüm kullanıcıların myViewBoard ekosistemiyle eşitlenmesini sağlar. Öğretmenler, öğrenciler ve BT yöneticileri için özel olarak oluşturulmuş bu, myViewBoard'un EdTech çözümlerinden en iyi şekilde yararlanmak için kişisel bir geçiştir.

Companion ile ne yapabilirsiniz?
Herhangi bir kullanıcı için basit myViewBoard oturum açma
Bulut bilişimin hızla standart hale geldiği bir dünyada, insanların herhangi bir cihazda kendi hesaplarına bağlanması ve hızlı olması gerekiyor.

Companion, ekrandaki bir QR kodu aracılığıyla öğretmenleri, öğrencileri ve BT yöneticilerini bir Beyaz Tahta oturumuna anında bağlar.

Herkes için kişisel boyutta katılım
Mobil cihazlarımızın bizi çevremizdeki dünyaya bağlaması gerekiyor, ancak genellikle bir engel görevi görüyorlar. Companion, bir mobil cihaz aracılığıyla Beyaz Tahta oturumlarına katılma olanağıyla temel bilgilere geri döner.

Öğrenciler ve öğretmenler, anketler, kısa sınavlar ve paylaşılan bir derse resim atma yeteneği gibi özelliklerle derslerden en iyi şekilde yararlanabilir.

Beyaz Tahtayı odanın her yerinden kontrol edin
Öğretmenler dersler sırasında genellikle sınıfın önünde sıkışıp kalırlar. Companion, öğretmenleri ekranlarından kurtararak daha iyi öğretmen-öğrenci etkileşimi sağlar.

Sunucular Beyaz Tahta ile etkileşime girebilir, sunumu ileri tıklayabilir ve hatta mobil cihazlarını lazer işaretçi olarak kullanabilir.

Sens'ten gerçek zamanlı geri bildirim
Geri bildirim, bir öğretmen olarak gelişmenin değerli bir parçasıdır, ancak çoğu geribildirim ya derse müdahale eder ya da bir fark yaratmak için çok geç gelir.

Bununla birlikte, Sens, eğitimcilere, iyileştirilmiş öğrenme sonuçlarına katkıda bulunan öğrenci katılımı ve çevresel faktörler hakkında anında (ama incelikli) bilgiler verir.

BT yöneticileri düşünülerek yapılmıştır
Sistem yöneticilerinin başka bir uygulamaya değil, erişime ihtiyacı vardır. Neyse ki, doğru izinlere sahip kullanıcılar Manager ve Sens işlevlerine, bir öğrencinin derslere erişmesi kadar kolaylıkla ancak kurumsal düzeyde güvenlik yerinde erişebilir.

EdTech Dönüşümünü Benimseyin

ViewSonic'in EdTech devrimini yönlendirmeye nasıl yardımcı olduğunu öğrenin

DEMO TALEBİ

İstanbul deneyimleme ofisimizde ürünlerimizi incelemek için şimdi randevu oluşturabilirsiniz.

RAVDEVU OLUŞTUR

ONLİNE DESTEK MERKEZİ

Size yardımcı olmamızı istermisiniz ? Bizimle sohbet oluşturmak için  online destek merkezimize şimdi bağlanın

ONLİNE DESTEK MERKEZİNE BAĞLAN