Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Akıllı Tahta

HepsiProjeksiyon

Kurumsal

Bilgiler

"Teklif Al "

SMART MX86 4K 86'' Akıllı Tahta

SMART MX86

Yeni ürün

SMART Board MX serisi, eğitimcilerin ve öğrencilerin sevdiği cihazları herhangi bir öğrenme ortamına getirmesi gereken tüm temel özelliklere sahiptir. MX serisi, etkileşimli bir ekrana ihtiyaç duyan okullar için büyük bir değer katar. 65", 75" ve 86" boyutlarında mevcuttur.

 MÜŞTERI HIZMETLERI 

Daha fazla bilgi

Teklif sepetiniz boş

WhatsApp Destek

Teknik Özellikler

MarkalarSMART
KategoriAkıllı Tahta
Çözünürlük4K UHD
Hoparlör2x10W
Ekran Boyutu86 ”
Dokunmatik TeknolojisiKızılötesi
Girişler3x HDMI girişi 2.0 (4K 60Hz), 2x HDMI çıkışı (HDCP uyumlu), 1x VGA (1080p), 3x ethernet, 4x USB A, 2x USB B (dokunmatik), 1x SPDIF çıkışı, 1x 3.5mm Stereo giriş, 1x 3,5 mm Stereo çıkış, 1x RS232 giriş, 3x RJ-45

Ürün Açıklaması

SMART Board Akıllı Tahtaları için özel hepsi bir arada bir teknolojidir.

SMART Board'un dahili iQ teknolojisi, ihtiyacınız olan her şeyi parmak dokunuşuyla bir yere yerleştirir. Kablo karmaşasına gerek yoktur. Gömülü bilgisayar, etkileşimli dersler, oyun temelli etkinlikler ve çevrimiçi ortak paylaşım için sağlam SMART Learning Suite uygulamalarına tek dokunuşla erişim sunar. Dahili web tarayıcısı ve kablosuz ekran paylaşımı gibi işbirliği araçlarına da erişebilirsiniz.

SMART Learning Suite 

Ders oluşturmayı, değerlendirmeyi, öğrenci işbirliğini ve oyun temelli etkinlikleri için tümleşik bir uygulama. Dersleri zenginleştirici öğrenme deneyimlerine dönüştürmek için öğrencileri, öğretmenleri ve cihazları birbirine bağlar.

Ekran paylaşımı 

Herhangi Android®'den (Google Cast), iOS®'dan her şeyi paylaşın (AirPlay) ve Windows® (Miracast) cihazlarını kablosuz olarak yansıtabilir - donanım takmadan veya uygulamaları yüklemeden.

İnternet tarayıcısı.

Web sitelerini ve YouTube videolarını tümleşik Chromium web tarayıcısı ile doğrudan tahtada keşfedin.

Dijital beyaz tahta

Manyetik kalem tablasından iki kalemden birini alıp panoramik beyaz tahtaya yazmaya başlayın. Yazdığınız her şeyi 250 cihaza kadar her yerde bulunan öğrencilerle paylaşın; öğrenciler de geri yazabilir. İşiniz bittiğinde, ekranda notları kolayca kaydedin ve öğrencilere PDF dosyaları olarak gönderin.

Esnek bağlantı

Ekranın çok sayıda HDMI, VGA, USB ve multimedya portu aracılığıyla bilgisayarları ve depolama ortamını bağlayın. Önden bakan konforlu portlar ayrıca gerekli portlara kolay erişim sağlar.

Nesne Algılama™

Parmakların seçimini, kalem yazmayı ve avuç içi silme bilgisini bir menüden araç seçmeden tanır.

SMART ink™

Web sitelerini, videoları, PDF'leri ve Microsoft Office® dosyalarına yazmanıza ve notlarınızı hemen hemen her dosya türüne kaydetmenize olanak tanır.

Silktouch™

Sürtünmesiz yüzey, pürüzsüz, konforlu bir dokunuş deneyimi sağlar ve saatlerce kullanıldıktan sonra bile parmak yanıklarını ortadan kaldırır.

Ortam ışığı sensörü

Herhangi bir aydınlatma koşulunda konforlu görüntüleme imkânı sunarak ekranı otomatik olarak karartır veya aydınlatır.

10 eşzamanlı dokunma noktası

Windows için, birden fazla öğrencinin yakınlaştırma, döndürme ve çevirme gibi hareketleri aynı anda kullanabileceği anlamına gelir.

MX serisi, 50.000 saat güvenilir kullanım için derecelendirilmiştir. SMART'ın Hızlandırılmış Yaşam Testi, daha az kesinti ve daha uzun ömür garantisi sağlar.

4K Ultra HD çözünürlük

Dayanıklı, ticari sınıf, parlamayan LED paneller, olağanüstü ayrıntılı 4K Ultra HD görüntüler ve metinler (3840 x 2160 piksel) görüntüler. Net içerik netliği ve okunabilirlik, öğrencilerin odanın neresinde oturdukları önemli değildir.Arıza süresi kesintisi yok, projektör ampullerini yakmaz, içeriye gölge girmez, parlamayan veya sıcak noktalar oluşmaz ve soluk görüntü olmaz.

Öğretmenler Daha Az Zamanda Dersler Yaratabilir

SMART Board ekranlarını, ders içeriğini ve öğrenci cihazlarını birleşik bir deneyime bağlamak, SMART Learning Suite yazılımı öğretmenlerin öğrencilere zaman ayırmasını sağlar.

 • Soru-Cevap (0)
 • Yorumlar
 • Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Yorum Yap

  SMART MX86 4K 86'' Akıllı Tahta

  SMART MX86 4K 86'' Akıllı Tahta

  SMART Board MX serisi, eğitimcilerin ve öğrencilerin sevdiği cihazları herhangi bir öğrenme ortamına getirmesi gereken tüm temel özelliklere sahiptir. MX serisi, etkileşimli bir ekrana ihtiyaç duyan okullar için büyük bir değer katar. 65", 75" ve 86" boyutlarında mevcuttur.

   MÜŞTERI HIZMETLERI 

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: