Kategoriler

Kurumsal

Markalarımız

HepsiProjeksiyon

Bilgiler

Aspera Projeksiyon 2005 Yılından itibaren bilişim sektöründe faaliyet göstermektedir. Ses ve görüntü satış servisi sunmaktadır. Projeksiyon Ürünleri Satış ve Servis Hizmeti sunmaktadır. Türkiye de ilk defa lamba yenileme teknolojisi ile yeni bir soluk getirmiştir. Kısa sürede büyüyen firmamız Perpada satış ofisiyle Levent’te demo merkezimiz ile müşterilerine daha yakın hizmet olanağını sağlamaktadır. Ofis ve evlere tüm İstanbul 'a servis hizmeti vermektedir. Aspera Bilgisayar ve Aspera Projeksiyon kurumsal ürünler ve bakım anlaşmaları yaparak müşterilerine sorunsuz hizmet sağlamaktadır. ''proscreen'' Perde ve aksesuar Tescilli markalarıdır.

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş 25 yıldır Proje ,Teknik Servis ,Montaj Kurulum olarak Kurumsal , Eğitim ve Son kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Projeksiyon cihazları , Profesyonel Ekranlar , Video Konferans Sistemleri ,İnteraktif Toplantı Çözümleri ,İç ve Dış mekan LED sistem Çözümleri, Profesyonel Ses Sistemleri , Perde Aparat ve Aksesuarları gibi ürün gruplarımız ile kutu satışı ve anahtar teslim projelendirme yapmaktayız.

SONY, SHARP/NEC , EPSON ,LG ,ACER REFLECTA, BESVİSİON Markaların ‘da Business Partner olarak çalışmalarımı sürdürmekteyiz.

Dinamik, yeniliklere değer veren, son teknolojiyi hizmetinize sunan kadromuzla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktayız.

Dünyadaki iddia sahibi teknolojileri ve fuarları yerinde takip eden kadromuzla projeksiyon tamir, bakım ve satış sektörüne yön vermekteyiz.

Başarının anahtarının; verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanırız.

Saygın, istikrarlı ve güçlü bir firmayız. Kaliteden asla ödün vermeyiz.

Dürüst ve güvenilir bir kurum olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktayız.

Çevreye saygılıyız geri dönüşüm ürünlerini asla çöp olarak değerlendirmiyoruz.

Kadın istihdamı arttırmak için öz verili davranıyoruz.

Çocuk işçi çalışmasına ve çalıştırılmamasına özen gösteriyoruz, bu tarz davranan firmalarla kesinlikle çalışmıyoruz.

Çalıştığımız firmaların tasarruf sağlaması için en güncel ürünleri öneriyoruz.

Bir çok kulüp ve derneğe destek vermekteyiz.

Gençler ülkemizin geleceğidir, bu yüzden aldığımız ya da tamire gelen projeksiyonları onarıp ihtiyacı olan okullara ücretsiz gönderiyoruz.

Tüm çalışanlarımızın işçi ve sağlığını önemsiyoruz, Bu yüzden tüm personelimiz İSG  sertifikalıdır.  Yaptığımız tüm işlere işlere aşağıda ki taahhüt vermekteyiz.

ŞİRKETİMİZİN İSG TAAHHÜDÜ

ASPERA PROJEKSİYON olarak, tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlık olarak kabul eder, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmayı üretim verimliliğinin  gereği olarak görür.

Bu amaçla yasal mevzuatın belirlediği kurallar ve diğer şartlar çerçevesinde iş kazaları ve sağlık bozulmasının önüne geçebilmek ve bilinçli çalışanlar oluşturmak için;

İş Sağlığı ve Güvenliği konularında çalışanlarımıza eğitimler vererek uygun davranış kazandırmayı, tüm çalışanların bilgilendirilmesi ve katılımlarını sağlamayı,

Tüm faaliyetlerimizde İş Sağlığı ve Güvenliğini birinci öncelik olarak dikkate almayı,

Bölgemizdeki kuruluşlar ile işbirliği yaparak, afet ve acil durumlara ortak müdahale edebilecek bir yapılanma oluşturmayı,

İşyerimizin en değerli varlığı olan çalışanları için daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamayı ve geliştirmeyi, Yeni teknolojiler ve etkin kaynak kullanımı ile şirketimizdeki İş Sağlığı ve Güvenliği risklerini en aza indirmeyi ve sistemi gözden geçirerek sürekli iyileştirmeyi

Taahhüt Ederiz.

Saygılarımızla.