Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Kategoriler

Kurumsal

Markalarımız

HepsiProjeksiyon

Bilgiler

Oldukça sık bir şekilde Bluetooth, Wifi, bazı projektörlerin sahip olduğu özelliklere sahip bir projektör isteniyor, ancak çoğu zaman insanların film akışı yapabilen ve her zaman aynı şey olmayan ses çıkışı yapabilen bir projektörün peşinde oldukları anlamına geldiğini görüyoruz. Bunu yazarken, bunu kendi başlarına yapabilen bir avuç "Akıllı Projektör" var, bu yüzden şimdi akışa geçmek için kolay çözümler hakkında bir rehber hazırladık!

Çoğu projektörde dahili medya oynatıcı veya akıllı özellikler bulunmadığından, Wifi veya kablolu lan bağlantısı ile internetten film, dizi veya spor yayını yapabilmeniz için bu özellikleri harici bir oynatıcı veya cihazdan almanız gerekir. Bu cihazlardan bazıları ayrıca bluetooth ses ve/veya fiziksel ses çıkış bağlantılarına sahiptir. Bazılarının ses çıkışı yoktur ve bir projektörle kurmak zordur.

Hangi Akış cihazı?
Pek çok yayın sağlayıcısı vardır (Örneğin Netflix, Kayo, Binge, Stan, Foxtel, Apple TV+, Disney+, Prime Video vb.), aradığınız belirli sağlayıcının seçtiğiniz yayın cihazında mevcut olduğundan emin olmak en iyisidir.
Uyumluluk her zaman gelişmektedir, ancak bunu yazarken Kayo Sport'un Chromecast, Apple TV, Android TV veya Telstra TV'de çalışacağı bir örnek olabilir. Ancak Fetch TV, Amazon Fire Stick, Xbox, PlayStation vb. Gibi diğerleri değil.

Ses
Çoğu projektörde ses çıkışı olmayacaktır , bu nedenle akış yaptığınız cihazın bir tür ses çıkışına sahip olduğundan emin olmak en iyisidir. Ses çıkışları olan projektörler, ses işleme projektörlerin temel bir özelliği olmadığı için genellikle yalnızca temel stereo veya hatta mono ses çıkışı verir.
Kurulumunuza uygun ses çıkışı olan bir cihaz bulmanızı öneririz. Chromecast ses çıkışı sağlamaz, bu nedenle kurulumu zorlaştırabilir. Bluetooth Ses, Fetch TV veya Xbox'ta Optik ses çıkışı olan bir Apple TV kutusu veya Amazon fire Stick'i tavsiye ederiz, bu nedenle de iyi seçeneklerdir.

Öneriler
Çoğu zaman, insanların Chromecast'in ses çıkışı sorunu olmayan eski bir Chromecast'e takılıp kaldığını ve kurulumlarında 60 $'lık Chromecast'in çalışmasını sağlamak için pahalı çözümler bulmaya çalıştıklarını görüyoruz. Birçoğu oldukça uygun fiyatlı, sesli bir akış cihazı almanızı öneririz:

  • Amazon Fire Stick - Bluetooth Ses çıkışı
  • Apple TV Kutusu - Bluetooth Ses çıkışı (
  • Xbox, Playstation, Smart Bluray Oynatıcılar, Getir TV - Dijital ses çıkışı.