Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Kategoriler

Kurumsal

Markalarımız

HepsiProjeksiyon

Bilgiler

TESLİMAT ŞARTLARI

Siparişini vermiş olduğunuz ve stoklarımızda olan ürünler  24 saat içinde kargoya verilir.

Ön sipariş ile yurt dışından gelecek siparişleriniz müşteri temsilcilerimizin size vereceği bilgiler doğrultusunda teslimatları gerçekleşecektir.

 

KARGONUZU SİSTEM ÜZERİNDEN TAKİP ETME:

Siparişlerinizi üyelik bilgilerinizde bulunan alt kolondaki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. www.hepsiprojeksiyon.com üyesi iseniz geçmişte verdiğiniz tüm siparişlerinizi de aynı yerden görebilmektesiniz. Siparişiniz tarafımızdan Kargoya teslim edildiği andan itibaren kayıtlı E-Mail adresinize Kargo takip bilgileri ile bildirilmektedir.

 

SİPARİŞLERİN ULAŞTIRILACAĞI KARGO ŞİRKETİ :

Siparişleriniz Türkiye genelinde geniş bir şube ağına sahip MNG Kargo aracılığı ile teslim edilmektedir. Farkı durumlarda değişkenlik gösterebilir. Siparişleriniz kargo firmasına teslim edilir edilmez sizin e- mail adresinize bir bilgilendirme e-maili gönderilmektedir.

Kargo ücreti ne kadar?

Türkiye geneline tüm gönderiler 200 TL üzeri. Kargo ücretsizdir.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? Satın aldığınız ürün ürünün niteliğine göre özel korumalı paketleme yapılır. Stok durumuna göre 24 saat içinde kargoya verilir. Türkiyenin heryerine 2 iş günü içerisinde Orijinal paketinde teslim edilir. 2 iş günü kargo firmalarının vermiş olduğu taahhüttür.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Hesabım menüsünden vermiş olduğunuz siparişleri takip edebilirsiniz.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?

Adreste bulunamadığınızda "teslim edilemedi" bırakılır. Bir sonraki iş günü siparişinizin bir kez daha adresinize getirilir. Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişiniz hepsiprojeksiyon.com deposuna iade edilir.

Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ve fatura ile kargolanır.

 

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.

 

Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

 

Teslimatla ilgili önemli bilgiler

* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir.

 

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Talebinizi iletmek için info@hepsiprojeksiyon.com veya 0850 303 30 45 dan bize ulaşabilirsiniz.