Full HD Projeksiyonlar

Kurumsal

Markalarımız

HepsiProjeksiyon

Bilgiler

BenQ SU765 Full HD Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

5500 Lümen Full HD projeksiyon

-Teknolojisi: DLP
-Işık Gücü : 5500 ANSI Lümen
-Çözünürlük: 1920 x 1200
-Kontrast Oranı: 10.000:1
-Lamba Ömrü: 6000 saat (eko)

hepsiprojeksiyon.comMüşteri Hizmeleri

Daha fazla bilgi

WhatsApp Destek

50.243 TL .

Teknik Özellikler

MarkalarBenQ
KategoriProfesyonel Projeksiyon
Çözünürlük1920x1200 FULL HD
Kontrast10000:1
Görüntü Oranı16:10
TeknolojiDLP
Işık KaynağıLamba
Parlaklık5500 ANSI Lumen
Lamba Ömrü3.000 Saat
Hoparlör5 W x 1
HDMIVar
VGAVar
Composite VideoVar
USB Tip AVar
Monitör OutVar
EthernetVar
Kg3.7 Kg
3D (Üç Boyut)Var
Fan Sesi39/36 dB
Boyutları (WxHxD)359,8 x 120,8 x 259,0 mm
3.5mm Stereo Mini JackVar
USB Tip BVar
RS232Var

Ürün Açıklaması

Yetkin Kurumsal Entegrasyon ve Kurulum Esnekliği
 • Kurumsal sınıftaki şirketlerin BT altyapısına sorunsuz bir şekilde entegre olmak için, BenQ'nun SU765'i, yenileme maliyetlerini en aza indirgemek için net, yüksek parlaklıkta projeksiyon ve maksimum sistem esnekliği sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Kuruluma yardımcı olacak kapsamlı özelliklerle donatılmış SU765, minimum işçilik süresi ve kaynakla verimli projektör montajı ve optimizasyonu için tasarlanmıştır.
Üstün Görüntü Kalitesi
Ortam Ortamlarında Canlı Netlik
SU765'in 5500 lm yüksek parlaklığı, sunum yapanların ve katılımcıların konforlu bir şekilde aydınlatılmış orta büyüklükteki konferans salonlarında sunum yapmalarına olanak tanıyarak en verimli toplantıları gerçekleştirmek için ödünsüz tartışma, işbirliği, not alma ve etkileşimi kolaylaştırır. Yüksek parlaklık, montajcılara sıkı kurumsal standartları karşılamaları için profesyonel görüntü kalitesi sağlar.

Üstün Sunum Kalitesi için Gelişmiş İnfografik Modu
BenQ'nun İnfografik Modu, tüm modern kuruluşların çabaladığı infografik ağırlıklı sunumlarda ustalaşmanın mevcut kurumsal eğilimine mükemmel bir şekilde uyuyor. İnfografik Modu, infografik metin ve grafiklerini ayrıntılı olarak sergilemek için harika. Ek olarak, Canlı Mod, video veya görüntü sunumu sırasında üstün renk performansı için tasarlanmıştır.

Net Metin için Yüksek Kontrast
SU765, sunularda ve belgelerde benzersiz okunabilirlik için en gerçek siyahları ve örnek görüntü keskinliğini üreterek sektör lideri kontrast ve piksel doldurma faktörü seviyeleri sunar. Yüksek doldurma faktörü, siyah beyaz belgelerde ve renkli görüntülerde benzer şekilde artan netlik için görüntüleri keskinleştirir ve göz yorgunluğunu azaltır.Canlı Netlik ve Artırılmış İçerik Yoğunluğu için WUXGA Çözünürlüğü
Genişletilmiş 16:10 en boy oranında WUXGA (1920 x 1200) yerel çözünürlük ile BenQ kurumsal projektörleri, profesyonel sunumlar için ince ayrıntılar, ultra keskin okunabilirlik ve artırılmış ekran kapasitesi sunar.


Çok Yönlü Kablosuz Sunum Çözümleri
BenQ, birinci sınıf InstaShow TM kablosuz sunum sisteminden kullanımı kolay QCast Mirror HDMI dongle'a kadar toplantı odası uygulamalarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz bir Full HD kablosuz sunum çözümleri * serisi sunar .

*İsteğe bağlı Aksesuarlar

Full HD Kablosuz Sunumları Başlatmak için Tek Düğme
BenQ InstaShow TM WDC10, 16'ya kadar sunucunun herhangi bir cihazdan yönlendirmesine izin veren benzersiz bir sıfır yazılım çözümüdür. InstaShow TM , sürücü kurulumu gerektirmez ve herhangi bir işletim sistemi veya donanım platformuyla uyumludur, bu da sunum yapanların, daha iyi toplantı verimliliği için sorunsuz sunumlar sunarak sırayla kablosuz olarak dönmelerini kolaylaştırır.

* Uyumluluk gereksinimleri: Kaynak dizüstü bilgisayardaki USB / HDMI bağlantı noktaları ve görüntüleme cihazındaki HDMI girişi.Akıllı Cihazlardan Anında Kablosuz Sunum için Zahmetsiz Kurulum
Kurumsal çalışanların artan BYOD ihtiyaçlarını karşılamak için BenQ, toplantı katılımcılarının herhangi bir mobil cihaz veya dizüstü bilgisayardan Full HD içeriği kablosuz olarak paylaşmasına olanak tanıyan QCast Mirror HDMI Kablosuz Dongle'ı sunar. QCast Mirror'ın faydaları şunlardır:

1. Yazılım / Uygulama kurulumu yok

2. iOS, Android, Windows ve Mac'i destekleyin

3. Akıcı Yüksek Çözünürlüklü Video Kalitesi

Verimli Kurulum için Güçlü Esneklik
Etkili Yükseltmeler için 1.5 Büyük Yakınlaştırma ve Dijital Görüntü Ayarı
Big Zoom, büyük ölçekli yansıtılan görüntüler sunmak için mevcut tavan montajlarını ve sınırlı alanlardan yararlanarak yeni projeksiyon teknolojisinin kurumsal olarak benimsenmesini kolaylaştırır. U765, ekrandan 4,5 ila 6,7 ​​metre arasında herhangi bir yere monte edilmiş projektörlerin yerini alabilir ve 120 inçlik görüntüleri yansıtabilir ve maliyeti ortadan kaldırabilir yenileme veya kurulum kapalı kalma süresi.


Zahmetsiz Ekran Ayarı için Dijital Görüntü Küçültme ve Kaydırma
Dijital Görüntü Küçültme ve kaydırma, montajcıların görüntüyü OSD menüsü aracılığıyla% 0,5'lik artışlarla orijinal boyutunun% 80'ine küçültmesine olanak tanır. Görüntü aynı zamanda kaydırılabilir, bu nedenle montajcılar, görüntünün istenen çerçeve ve boşluk üzerinde tam olarak hizalanmaması durumunda projektörü fiziksel olarak yeniden kurmak veya ayarlamak zorunda kalmaz.


Hassas Kurulumlar için Dikey Lens Kaydırma
Lens kaydırma, projektör kurulumu sırasında küçük yanlış hesaplamaları ve yanlış hizalamaları telafi eder. Lensin yanına uygun şekilde yerleştirilen bu işlev, bozulma olmadan mükemmel şekilde hizalanmış resimler için yansıtılan görüntünün ekran yüksekliğinin% 13'ü aralığında yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlar.


İdeal Projeksiyon Hizalaması için Gelişmiş Görüntü Kalibrasyonu
SU765, projektörün merkezin dışına kurulması gerektiğinde yamuk etkisine karşı koymak için hem yatay hem de dikey eksende ± 30 ° 'lik iki boyutlu bir trapezoid düzeltme aralığı ile donatılmıştır. Kurulumcular, mükemmel şekilde hizalanmış görüntü geometrisi için her köşeyi bağımsız olarak ayarlamak için Köşeye Sığdırma kontrolünü kullanabilir.


Zahmetsiz Cihaz Yönetimi için Merkezi Ağ Kontrolü
Kapsamlı LAN Kontrol Uyumluluğu
SU765, LAN üzerinden ağ kontrolü için Extron, Crestron, AMX ve PJ-Link gibi önde gelen projektör kontrol sistemleriyle geniş çapta uyumludur ve kurumsal ağ altyapılarına entegrasyonu kolaylaştırır. LAN altyapısı olmadığında SU765, 15 metreye kadar güvenilir uzun mesafeli kurulum için RS-232'yi de destekler.


BenQ MDA Yazılımı ile Merkezi Kontrol
BenQ'nun Çoklu Ekran Yöneticisi (MDA) yazılımı, kamusal alanlar için otomatik açma ve kapama prosedürleri, uzaktan kumandalı güç açma ve kapatma ve kurumlar ve şirketler için zamanlama içeren güçlü, merkezi çoklu projektör yönetimi sağlar.


Sinyal Gücü Açık
Sinyal gücü açık özelliği, VGA veya HDMI'dan gelen giriş sinyali algılandığında projektörünüzü otomatik olarak açarak projektörlerin kullanım rahatlığını daha da artırırKesintileri En Aza İndirmek İçin Anında Yeniden Başlatma
Anında Yeniden Başlatma özelliği, sunum yapanlara yanlışlıkla kapatılması durumunda projektörü hemen yeniden etkinleştirmeleri için 90 saniyelik bir pencere sağlar.

Daha Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti
Üstün Görüntü Kalitesi için HDMI 2.0
Kullanıcıların 4K içeriğin keyfini çıkarmalarına yardımcı olmak için SU765, 4K sinyal ile uyumlu bir HDMI 2.0 bağlantı noktasıyla birlikte gelir. HDMI 2.0 bağlantı noktasının desteğiyle, kullanıcılar artık 4K içeriği çok daha az sürtünmeyle zahmetsizce yansıtabilir.

* Gerçek çıktı çözünürlüğü projektörün çözünürlüğüne bağlıdırBasitleştirilmiş Lamba Bakımı için Üst Lamba Kapağı
Hızlı açılan lamba kapağı, BT yöneticilerine projektörü tavana montajından çıkarmadan verimli lamba bakımı için kolay erişim sağlar.

Eko Döngü Sistemi
A. SmartEco ™ Modu: SmartEco ™ Modu, ödün vermeden en iyi görüntü kalitesini sağlarken lamba gücünü% 70'e varan oranda koruyarak optimum renk ve kontrast performansı için gereken parlaklığı belirlemek için girdi içeriğini analiz eder. SU765 lamba ömrünü 6.000 saate çıkarır.

B. Eko Boş Modu: Projektör kaynak içeriği algılamadığında, dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmak ve enerji tasarrufu sağlamak için 3 dakika işlem yapılmadığında Eco Boş Modu otomatik olarak etkinleşir.

C. Otomatik Kapanma: BenQ projektörleri, enerji israfını ve öğretmenlerin ekipmanı açık bırakma endişelerini ortadan kaldırmak için 20 dakika işlem yapılmadığında kapanır.

Hızlı İpuçları: Eco Blank Modu ve SmartEco Modu, uzaktan kumanda kullanılarak doğrudan etkinleştirilebilir.

Bekleme Modunda 0,5 W
Devre dışı bırakıldığında, BenQ iş projektörleri güç tüketimini 0,5 W bekleme gücüyle minimumda tutar, projektör bağlıyken ancak kullanımda değilken enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarır.
 • Yorumlar
 • Soru-Cevap (0)
 • Yorum Yap

  BenQ SU765 Full HD Projeksiyon Cihazı

  BenQ SU765 Full HD Projeksiyon Cihazı

  5500 Lümen Full HD projeksiyon

  -Teknolojisi: DLP
  -Işık Gücü : 5500 ANSI Lümen
  -Çözünürlük: 1920 x 1200
  -Kontrast Oranı: 10.000:1
  -Lamba Ömrü: 6000 saat (eko)

  hepsiprojeksiyon.comMüşteri Hizmeleri

  Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Ürün Broşürü

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 11 ürün: