Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Projeksiyonlar

Kurumsal

Markalarımız

HepsiProjeksiyon

Bilgiler

BenQ LU930 Lazer Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

-Teknolojisi: DLP
-Işık Gücü : 5000 ANSI Lümen
-Çözünürlük: 1920 x 1200
-Kontrast Oranı: 3.000.000:1
-Lamba Ömrü: 20.000 saat

BİR UZMANA SORUN           
Satış Ekibimiz yardıma hazır!

Daha fazla bilgi

85.781,01TL .

Teklif sepetiniz boş

WhatsApp Destek

Teknik Özellikler

MarkalarBenQ
KategoriProfesyonel Projeksiyon
Çözünürlük1920x1200 FULL HD
Kontrast300000:1
Görüntü Oranı16:10
TeknolojiDLP
Işık KaynağıLazer
Parlaklık5000 ANSI Lumen
Lamba Ömrü20.000 Saat
HDMIVar
Composite VideoVar
USB Tip AVar
Kg6.3 kg
3D (Üç Boyut)Var
Fan Sesi37/30 dB
Boyutları (WxHxD)416 x166 x351 mm
D-Sub 15 pin (VGA)Var
3.5mm Stereo Mini JackVar
Component VideoVar
RS232Var
RJ-45Var

Ürün Açıklaması

Sektör lideri BlueCore lazer teknolojisinden yararlanarak BenQ'nun LU930 üstün konferans odası projektörü, kurumsal toplantılar sırasında en iyi kalitede görüntüleri yansıtabilir. LU930, bakım maliyetlerini azaltırken ultra yüksek görüntü kalitesini garanti etmek için% 92 Rec.709 renk kapsamı, yüksek hassasiyetli lens ve sertifikalı IP5X toz geçirmez mekanizmaya sahiptir. Kurumsal toplantılar sırasında yüksek verimlilik ve rahatlık talebini karşılamak için LU930 isteğe bağlı kablosuz cihazlarla eşleştirilebilir. LU930, LAN kontrol özelliği ile donatarak, kurumsal BT yöneticileri için cihaz yönetimindeki rahatlığı daha da artırır.

BlueCore Lazer Teknolojisi
Devrim niteliğindeki BlueCore Lazer Teknolojisi
Dünyanın 1 Numaralı DLP markası BenQ, kurumsal ortamlarda profesyonel sunum için WUXGA çözünürlüğünü ortaya çıkaran, LU930 ile yenilikçi kurumsal BlueCore lazer projektörlerinin tüm serisini sunar.

Üstün Parlak
Hassas Hizalanmış Yüksek Çıkışlı Lazer Kaynağı
BlueCore lazer diyotlarının sıfır sapma hizalaması ışık tüneline giren ışık akısını artırarak ışık etkinliğini 5.000 lümene çıkarır.


Üstün performans
İkincil Sarı Aşamalı Renk Çemberi
İkili senkronize BlueCore renk çarkları, optimum kromatik performans için hassas RGBY spektrumlarını uyaran ek bir sarı bölüm kullanır.


Üstün Dayanıklılık
Hermetik Olarak Mühürlü DLP Çipi
Renk çarkı yoluyla saf ışığı yansıtan iki milyondan fazla mikro aynadan oluşan DLP yongası, bozulma olmaksızın 20.000 saatin üzerinde ısıya direnmek için hava geçirmez şekilde kapatılmıştır.

Üstün Görüntü Kalitesi
Çift Renkli Tekerlekler, Optimum Renk Performansı için% 92 Rec.709 Renk Kapsamı Sağlıyor
LU930'un güçlü BlueCore lazer projeksiyonu,% 92 Rec.709 renk kapsamına ulaşan benzersiz renk performansı üretmek için çift renkli bir tekerlek sistemi kullanır. Renk oranlarını ve RGBY renginin saflığını artıran LU930, üstün sunum kalitesi sağlamak için renk doygunluğunu önemli ölçüde artırır.

Üstün Sunum Kalitesi için Gelişmiş İnfografik Modu
BenQ İnfografik Modu, tüm modern kuruluşların çabaladığı infografik ağırlıklı sunumlarda ustalaşmanın mevcut kurumsal eğilimine mükemmel bir şekilde uyar. İnfografik Modu, LU930'un yüksek parlaklığı ve% 92 Rec.709 renk kapsamı ile daha iyi renk geçişi sayesinde infografik metin ve grafiklerini ayrıntılı olarak sergilemek için mükemmeldir ve sunum moduna göre daha doygun ve canlı renk performansı sağlar. Ek olarak, BenQ geliştirme teknolojisine sahip Video Modu, ortam ışığı ile toplantı odasında video oynatırken dinamik renk ayrıntılarını görüntülemek için tasarlanmıştır.

Maksimum Göz Konforu için Yüksek Parlaklık ve LumiExpertTM Ortam Işığı Dedektörü
LU930'un 5000lm yüksek parlaklığı, sunum yapanların ve katılımcıların rahat bir şekilde aydınlatılmış orta büyüklükteki konferans odalarında (20-40 kişi) sunum yapmalarına olanak tanır. BenQ kurumsal projektörün yeni LumiExpertTM teknolojisi, bir toplantı odasının ortam ışığı koşullarını otomatik olarak algılayabilir ve netlik ve konforu en üst düzeye çıkarmak için projektörün parlaklığını ayarlayabilir. İster karanlık toplantı odasında ister aydınlık bir ofiste sunum yapın, LumiExpertTM, BenQ Kurumsal projektörlerin en yüksek performansı sunmasını sağlar.


Lazer Etkin Ultra Yüksek Kontrast
LU930 Lazer Projektör, gerçek derin siyahlar, canlı zengin renkler ve ince ince ayrıntılar için 3.000.000 stratosferik yüksek kontrast oranıyla çarpıcı netlikte görüntüler oluşturur. LU930 ayrıca esnek performans özelliği için gerçek siyahta karartmadan açılma veya devam etme için beklemeye gerek kalmadan anlık yanıt özelliğine sahiptir.


Kalıcı Güvenilirlik
20.000 Saat Uzun Ömürlü Performans
BenQ BlueCore lazer projektörler, 20.000 saatlik üstün görüntü kalitesi ve performansı sunar. Lazer ışık kaynağı, zamanla renk bozulmasına direnerek, BenQ lazer projektörlerini, belirli bir çalışma süresinden sonra farklı parlaklık seviyeleri üreten bitişik projektörler için endişe duymadan çoklu karıştırma projeksiyonları için ideal hale getirir.


Kalıcı Canlı Renkler için DLP Teknolojisi
BenQ BlueCore lazer projektörler, 1 çipli DLP tasarımının mutlak güvenilirliğine dayanmaktadır. Oldukça dayanıklı DLP çipi bozulma olmadan 20.000 saatin üzerinde dayanabilir, bu da gerçeğe yakın renkler ve sayısız kullanımda bozulmadan okunabilir metinler sağlar.


Zor Koşullar için Üstün Toz Geçirmezlik
BenQ LU930 lazer projektör, DMD yongasını, renk tekerleği sensörünü, lazer modülünü ve diğer optik bileşenleri korumak için kapalı lazer modülleri ve kapalı ışık motorları ile tasarlanmıştır. Servis maliyetlerini ve arıza süresini önemli ölçüde azaltmak için renk tekeri sensörü arızasını, görüntüdeki görünür noktaları ve renk bozulmasını etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Tasarım, IP5X uluslararası toz geçirmezlik derecesi için toz odası test standardını geçmiştir.

Mühürlü Lazer Modülü
Çok Yönlü Kablosuz Sunum Çözümleri
BenQ, birinci sınıf InstaShowTM kablosuz sunum sisteminden kullanımı kolay QCast Mirror Wifi dongle'a kadar toplantı odası uygulamalarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz bir Full HD kablosuz sunum çözümleri * serisi sunar.

*İsteğe bağlı Aksesuarlar

Full HD Kablosuz Sunumları Başlatmak için Tek Düğme
BenQ InstaShowTM, birden fazla sunucunun herhangi bir cihazdan liderlik etmesini sağlayan benzersiz bir sıfır yazılım çözümüdür. Tak ve çalıştır aygıtı, sürücü kurulumu gerektirmez ve herhangi bir işletim sistemi veya donanım platformuyla uyumludur, bu da sunum yapanların kablosuz olarak sırayla geçerek daha iyi toplantı verimliliği için sorunsuz sunumlar yapmasını kolaylaştırır.

*İsteğe bağlı Aksesuarlar


Akıllı Cihazlardan Kablosuz Multimedya Sunumu
Kurumsal çalışanların artan BYOD ihtiyaçlarını karşılamak için BenQ, toplantı katılımcılarının herhangi bir mobil cihazdan videolar, belgeler ve canlı kamera (video) oturumları dahil olmak üzere Full HD multimedya içeriğini kablosuz olarak yansıtmasına olanak tanıyan Qcast Mirror Wi-Fi dongle'ı sunar. BenQ kablosuz çözümleri, son derece etkili toplantılar için tam katılımcı katılımını, işbirliğine dayalı ekip çalışmasını ve ilham verici tartışmaları teşvik eder.


Mükemmel Kurulum Esnekliği
360o Döndürme Projeksiyonu
BenQ'nun LU930'u, herhangi bir açıda dikey olarak eğilebilir, bu da her boyuttaki kurumsal mekanlarda sunumu gerçekleştirmek için tavana, duvara, zemine veya açılı tabelaya projeksiyona izin verir.


Verimli Yükseltmeler için 1,6x Yakınlaştırma
1.6x Big Zoom ile şirketler, kısıtlı alanlarda büyük ölçekli görüntüleri yansıtmak için mevcut tavan montajlarını kullanarak eski projektörleri kolayca ve ekonomik bir şekilde değiştirebilirler. 1,6x yakınlaştırma, LU930'un ekrandan 3,5 ila 5,6 metre uzakta herhangi bir yere monte edilmesine ve kurumsal toplantı odaları için tipik görüntü boyutu olan 120 "boyutundaki projeksiyon görüntülerine olanak tanır, böylece maliyetli yenileme veya kurulum kesintilerini önler.


Yatay / Dikey Lens Kaydırma
Yatay / dikey lens kaydırma sistemlerinin rahatlığı, herhangi bir mekandaki kurulum veya yerleştirme zorluklarına rağmen mükemmel orantılı görüntüler sağlar.


İdeal Projeksiyon Hizalaması için Gelişmiş Görüntü Kalibrasyonu
LU930, ikizkenar yamuk etkisine karşı koymak için hem yatay hem de dikey eksenlerde ± 30o'lik iki boyutlu trapezoid düzeltme aralığı ile donatılmıştır; bu, projektörün merkezin dışına monte edilmesi gerektiğinde yaygın bir durumdur. Kurulumcular, mükemmel şekilde hizalanmış görüntü geometrisi için her köşeyi sırasıyla ayarlamak için Köşeye Sığdırma kontrolünü kullanabilir.

Son Derece Entegre Ağ Kontrolü ve Yönetim Sistemi Uyumluluğu
Kapsamlı Kontrol Sistemi Uyumluluğu
LU930, LAN üzerinden ağ kontrolünü gerçekleştirerek kurumsal ağ altyapılarına entegre etmeyi kolaylaştıran Extron, Crestron ve PJ-Link gibi önde gelen projektör kontrol sistemleriyle geniş çapta uyumludur. LAN altyapısı olmadığında, LU930 ayrıca 15 metreye kadar güvenilir uzun mesafeli kurulumlar için RS-232'yi destekler.


BenQ Yazılımı ile Merkezi Kontrol
BenQ merkezi kontrol yazılımı, yerel bir ağ üzerinden BT yöneticileri / teknisyenleri tarafından çoklu dijital projektörlerin uzaktan ve merkezi olarak yönetilmesini sağlayan bilgisayarlar için bir yönetim aracıdır. Yönetim özellikleri, projektörleri tek tek veya gruplar halinde uzaktan izleme, kontrol etme ve yapılandırma becerisini içerir.


Çoklu Projektör Bakımı için Merkezi Yükseltme Aracı
Yöneticiler, en son güncellemeleri tek seferde tüm cihazlara dağıtarak LAN aracılığıyla (253 projektöre kadar) aynı yerel ağda bulunan birden fazla BenQ projektöründeki ürün yazılımını merkezi olarak yükseltebilir. Bu yeni uygulama, daha kullanıcı dostu bir arayüzle aygıt yazılımını yükseltebilir. * Araç hakkında daha fazla bilgi için lütfen BenQ servisiyle iletişime geçin.


Kullanıcı Avantajı
Lazer Işığı Zaman İçinde Değer Yaratır
BenQ BlueCore lazerin lazer ışık kaynağı, 20.000 saat bakım gerektirmeyen çalışma garantisi ile lamba değişimi ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlar. Tipik uzun ömürlü lambaların ortalama parlaklık kesintisine bağlı olarak, BlueCores'in değeri, projektörün ömrü boyunca yapılan 10 lamba değişimini aşıyor.

Enerji kullanımını en üst düzeye çıkarmak için birden fazla aydınlatma modu
LU930, çeşitli ortam aydınlatma koşullarında yansıtılan görüntüyü optimize etmek için birden fazla aydınlatma modu ile birlikte gelir. Bu özellik, enerji tüketimini optimize ederken ve projektörün ömrünü uzatırken herhangi bir ortamda genel görsel deneyimi geliştirmek için ideal parlaklık seviyesini garanti eder.


Anında Açma / Kapama ve Sinyal Gücü Açma
BlueCore lazer projektör, lamba tabanlı bir projektörün yarısı kadar sürede güç sağlayarak bekleme süresini ve güç tüketimini azaltır. Sinyal gücü açık özelliği, VGA veya HDMI'dan gelen giriş sinyali algılandığında projektörünüzü otomatik olarak açar ve BenQ'nun BlueCore lazer projektörlerinin kullanım rahatlığını daha da artırır.

Tüm Özellikler

Ekran

Parlaklık (ANSI lümen)
5000
Doğal Çözünürlük
WUXGA (1920x1200)
Doğal En/Boy Oranı
16:10
Kontrast Oranı (FOFO)
3000000:1
Ekran Rengi
30 Bits (1,07 billion colors)
Işık Kaynağı
Lazer
Işık Kaynağı Ömrü
20000 saat

Optik

Atım Oranı
1.36 ~ 2.18
Yakınlaştırma Oranı
1,6x
Lens
F/# = 1.81 ~ 2.1,f = 14.3 ~ 22.9 mm
Yansıtma Ofseti (Tam Yükseklik)
0%
Keystone Ayarı
2D, Dikey ± 30 derece; Yatay ± 30 derece
Dikey Lens Kaydırma
± 60%
Yatay Lens Kaydırma
± 23%

Resim

Rec.709 Kapsamı
92%
Resim Modları
3D, Parlak, İnfografik, Sunum, sRGB, Kullanıcı 1, Kullanıcı 2, Video

Uyumluluk

Giriş Gecikmesi
2 frame (33.34ms) 60Hz
Çözünürlük Desteği
VGA(640 x 480) ila WUXGA_RB(1920 x 1200) *RB=Azaltılmış boşluk
Yatay Frekans
15K~102KHz
Dikey Tarama Hızı
23~120Hz

G/Ç Arayüzü

PC girişi (D-sub 15pin)
(x1), PC in-1
Monitör çıkışı (D-sub 15pin)
(x1)
Kompozit Video girişi (RCA)
(x1)
Bileşen Video girişi (3RCA)
(x1)
HDMI girişi
(x2), HDMI-1 (1.4a/HDCP1.4), HDMI-2 (1.4a/HDCP1.4)
LAN (RJ45)
(x1)
USB Type A
(x1), USB Type A-1 (2.0/Güç Kaynağı1.5A/Service)
RS232 girişi (DB-9pin)
(x1)
DC 12V Tetikleyici (3,5 mm Jak)
(x1)

Ses

Hoparlör
(x2), 10 W
Ses girişi (3,5 mm Mini Jak)
(x1), 1
Ses çıkışı (3,5 mm Mini Jak)
(x1), 1
S/PDIF
Yok

Çevre

Çalışma Sıcaklığı
0~40℃
Güç Kaynağı
AC 100 ila 240 V, 50/60 Hz
Tipik Güç Tüketimi (110V)
415
Bekleme Durumunda Güç Tüketimi
<0,5W
Ağ Bekleme Durumunda Güç Tüketimi
<2W

Aksesuarlar

Pil ile Uzaktan Kumanda
RCE016
Güç Kablosu (bölgeye göre)
x1 (1.8M)
HDMI Kablo
Yes, 1.8m
3D Gözlük
(Optional), DGD5
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
1 (21L)
Garanti Belgesi (bölgeye göre)
Evet
Toz Önleyici Filtre
(Optional), Yes
Evrensel Tavana Montaj
Yes, CMG3

Boyut ve Ağırlık

Boyutlar (GxYxD) (mm)
416 x166 x351
Net Ağırlık (kg)
6.3

Projeksiyon Sistemi

Projeksiyon Sistemi
DLP

Optical

Throw Ratio
1.36 ~ 2.18
Zoom Ratio
1.6x
Lens Control
Manual Focus
Lens Shift
Manual lens shfit, V: ±60 %; H: ±23 %
Keystone Correction
2D keystone, V: ±30 degree; H: ±30 degree
Projection Size
30"-300"

Display

Projection System
DLP Single
DMD type
0.48" WUXGA
Brightness
5000 ANSI Lumens
Contrast Ratio*
3,000,000:1
Display Color
1.07 Billion Colors
Aspect Ratio
Native 16:10 (5 aspect ratio selectable)
Light Source
Laser
Light Source Life*
20,000 hours(Normal)
Native Resolution
1920 x 1200 pixels, 16:10

Audio

Built-in Speaker
10Wx2

Feature

Security
Security Bar, Kensington anti-theft lock slot
Feature
Digital Shrink and Shift, 360∘Projection, LumiExpert, LAN Control(AMX/ PJ Link/Crestron), MDA,DMS Local Compatibility, FW upgrade via LAN

Connectivity

I/O PORT
HDMI (1.4a) x 2
PC (D-sub 15pin) x 1
Monitor out (D-sub 15pin,Female) x 1
Audio in(mini jack) x 1
Audio out (mini jack) x 1
RS232 In (D-sub 9pin, male) x 1
LAN Port(RJ45 for Network ) x 1
USB TypeA (5V,1.5A, Service) x 1
Component Video in x 1
Composite Video in (RCA) x 1
RCA Audio in- L/R x 1
IR Receiver(Front+Top) x 2
12V Trigger x 1
Kensington anti-theft lock slot x 1

Compatibility

Resolution Support
VGA(640 x 480) to WUXGA_RB(1920 x 1200)
Horizontal Frequency
15~102KHz
Vertical Scan Rate
23 ~ 120 Hz
HDTV Compatibility
480i, 480p, 576i, 567p, 720p, 1080i, 1080p
Video Compatibility
NTSC, PAL, SECAM

Power

Power Consumption (Max/Normal/Eco)
Max 475W/ Normal 415W/ Eco 325W
Standby Power Consumption
Normal < 0.5Watts. Network < 2W.

Dimension and Weight

Product Dimensions (WxHxD)
416 x166 x351 mm
Product Weight
6.3 Kg

Operation Condition

Operating Temperature
0 ~ 40oC
Noise Level (Normal/Eco)
37/30 dB

Accessories

Accessories (Standard)
Power Cord (by region)
Remote Control w/ Battery (RCE016)
HDMI cable
Warranty Card (by region)
QSG
Accessories (Optional)
3D Glasses (5J.J9H25.002)
Ceiling mount (CMG3)
WDC10
WDC20
Qcast Mirror

OSD

On Screen Display Language
Arabic/Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/Japanese/ Korean/ Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/ Spanish/ Swedish/ Turkish/Thai/TraditionalChinese/Vietnamese /Farsi (30 Languages)

InstaShow Host

Power Supply
100 ~ 240V AC
 • Soru-Cevap (0)
 • Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: