Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Projeksiyonlar

HepsiProjeksiyon

Kurumsal

Bilgiler

Optoma ZU510T Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

5500 ANSI Lümen 1920x1200 Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı

-Teknolojisi: DLP
-Işık Gücü : 5500 ANSI Lümen
-Çözünürlük: 1920x1200 Full HD 16:10
-Kontrast Oranı:300.000:1
-Lamba Ömrü: 30.000 saat Lazer

Daha fazla bilgi

0 TL .

Teklif sepetiniz boş

WhatsApp Destek

Teknik Özellikler

MarkalarOptoma
KategoriLazer Projeksiyon
Çözünürlük1920x1200 FULL HD
Kontrast300000:1
Görüntü Oranı16:10
TeknolojiDLP
Işık KaynağıLazer
Parlaklık5500 ANSI Lumen
Lamba Ömrü30.000 Saat
Lens Oranı1,20 - 2,13
Hoparlör20W Speaker
HDMIVar
VGAVar
USB Tip AVar
Monitör OutVar
EthernetVar
Kg11 kg
Garanti Süresi2 Yıl
3D (Üç Boyut)Var
Kablosuz SunumOpsiyonel
Boyutları (WxHxD)403x148,x387mm
3.5mm Stereo Mini JackVar
HD BaseTVar

Ürün Açıklaması

U510T, giriş seviyesi ProAV sektörü için ultra parlak 5500 lümen WUXGA görüntü sunar ve Optoma DURACORE Lazer teknolojisine sahiptir. Yüksek kontrastlı ayrıntılı görseller ile olağanüstü parlak, canlı ve doğru renkler sunmak için mükemmeldir. ZU510T, her profesyonel uygulama için muhteşem görüntü kalitesi sunar.

ZU510T'nin 30.000 saatlik lambasız lazer ışık kaynağı, kullanım ömrü boyunca güvenilirlik ve minimum bakım sağlayan ve toplam sahip olma maliyetini düşüren IP5X hava geçirmez optik motora sahiptir.

Her kurulum ortamında son derece çok yönlü olacak şekilde tasarlanan ZU510T, 360 derece montaj seçenekleri, portre modu projeksiyonu ve 7/24 çalışma yetenekleri içerir. Hafif ve kompakt form faktörü ile birlikte, ZU510T herhangi bir profesyonel kurulum çözümü için en üst düzey seçimdir.

DuraCore Laser Technology - Daha uzun süre daha parlak

DuraCore

Optoma'nın yeni DuraCore teknolojisi, gelişmiş lazer diyot soğutma tekniklerini ve yenilikçi toza dayanıklı tasarımını kullanarak sektörde lider kullanım ömrü elde edilir. 30.000 saat, sürekli 24/7 çalışma yaparsa, 20 yıllık normal kullanım * 1 veya 3.4 yıl boyunca şaşırtıcı bir kullanım sağlar. 5.000 saat sonra bile, ZU510T parlaklığı, deneyimlerimizdeki projektör endüstrisinde bu sınıf için benzersiz olan neredeyse hiçbir değişiklik göstermez. 

Toza dayanıklı optik motor

ZU510T, IP5X toz direnci derecesinde bağımsız olarak test edildi ve onaylandı. Olağanüstü parlaklıkla birlikte toza karşı olağanüstü direnç, endüstri lideri dayanıklılık sağlar; zorlu ortamlarda 24/7 bakım gerektirmeyen çalışma için olağanüstü; Toz direnci, IEC standardı 60529'a göre bağımsız bir laboratuvar tarafından test edildi ve bir IP5X derecesi ile onaylandı. Toza karşı dayanıklı filtre içermeyen tasarım, toz ve kirin sistemi etkilemesini önler, minimum bakım ile en iyi görüntü kalitesini sağlar.

Gerçekçi Deneyim - İnanılmaz renk

Endüstri lideri renk performansı

ZU510T geniş bir renk gamına sahiptir ve herhangi bir uygulamaya veya ortama uyacak şekilde en iyi renk performansını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş renk teknolojimiz, çok sayıda ayar ve özellik, kullanıcıların canlı, keskin sunumlardan gerçekçi görüntülere kadar, uzun süre dayanan, güvenilir ve hassas renklerin keyfini çıkarmasını sağlar.

Görüntü kalitesi

Ayrıntı gerçekten önemli olduğunda, tam WUXGA (1920 x 1200) çözünürlük 1080p'den% 15 daha fazla piksel sunar. Bu, ölçeklenmemiş Full HD video ve ekstra ayrıntı sağlar.

Optoma lazer projektörleri, hassas renk doğruluğunu ve doğal gerçek dünyadaki renk üretimini koruyarak yüksek kontrastlı yüksek verimli parlak görüntüler sağlayan DLP® mikro ayna teknolojisini benimsemiştir.

DLP® teknolojisi

Texas Instruments®'ın DLP® teknolojisi, benzersiz güvenilirliği ve uzun süre dayanan görüntü performansı nedeniyle geniş çapta tanınmakta ve beğenilmektedir. Yüksek parlaklık ve doğal kontrast oranları ile birleştirildiğinde, zorlu uygulamalar için bariz seçenek haline gelir. Bağımsız testler DLP®'nin projektör teknolojilerinde en güvenilir olduğunu kanıtlamıştır. Diğer teknolojiler yalnızca birkaç bin saat sonra görüntü kalitesinde düşüş gösterebilirken, DLP® teknolojisi yüz binlerce saat boyunca değişmeden kalabilir. Görüntüler doğru kalır ve renkler zaman içinde neredeyse hiç bozulmaz.

Hassas optik

Yüksek kaliteli optik elemanlar optimum netliği sağlar ve tüm görüntünün üzerinde eşitliği sağlar. Rakipsiz optik kalite, kristal netliğinde, yüksek kontrastlı bir görüntüye yol açan son derece düşük renk parlama ve renk sapması sağlar.

Kurulum dostu ve esneklik

PureShift

Çok çeşitli projektör yerleştirme olanakları sunan PureShift ile kurulumu basitleştirin. Dikey lens kaydırma: + 20% Yatay lens kaydırma: -10% ~ + 10%.

360 ° ve portre projeksiyon özelliği

Görüntüler tavan veya zeminde çoğaltılması da dahil olmak üzere dikey eksen boyunca tam bir 360 ° aralığına yansıtılabilir. Projektör dijital tabela gibi uygulamalar veya yüksek ince projeksiyon alanları için dikey moda da yerleştirilebilir.

Geniş zoom aralığı

Geniş bir zoom aralığı, yansıtma ekranından çeşitli mesafelerde çoklu yerleşim olanakları sunar. Bunun bir avantajı, pahalı değiştirilebilir mercek projektörlerinin, çok çeşitli konumlandırma seçenekleri korurken, daha uygun maliyetli bir çözelti ile ikame edilebilmesidir.

24/7 işlem

Tüm ProScene projektörleri kesintisiz 7/24 çalışma için tasarlanmıştır. Üstün güvenilirlik için yalnızca endüstride kanıtlanmış bileşenler kullanılır.

Köşe ayarı

Görüntünün her bir köşesini ayrı ayrı ayarlayarak, bu mükemmel görüntü için açılı veya sınırlı alan kurulumlarında çarpık veya çarpık görüntüleri elimine eder.

Toplam sahip olma maliyeti

Zorlu uygulamalar için, bir projektörün toplam sahip olma maliyeti, satın alma maliyetinde değil, pahalı bakım ve hizmettedir. ProScene projektörleri çok az bakım gerektirir; içinde kullanıcının servis yapabileceği parçalar yoktur ve periyodik olarak değiştirilmesini gerektiren filtreler yoktur. Sonuç, düşük maliyetli ve öngörülebilir servis çevrimleridir ve planlanan indirme süresinin en aza indirgenmesini sağlar.

Renk uyumu

Bu projektör, doğru ölçümlerle birleştirilen ve her seferinde kesintisiz karışımlar oluşturabilen bir renk eşleştirme sistemine sahiptir.

Kenar harmanlama araçları

Hiçbir iki projektör tamamen aynı değildir. Birden fazla projektör kullanan karmaşık veya hatta basit kenar harmanlamalı projeler gerçekleştirirken, görüntüler eşleşmiyorsa iyi sonuçlar elde etmek zor olabilir. Bu projektör, yüksek kalite ve tutarlı sonuçlar sağlamak için aşağıdaki özellikleri içerir.

Daha uzun ömür boyu ışık kaynağımızın belirgin avantajı, daha uzun süre bozulmaya dayanan tutarlı parlaklıktır. Bu, DuraCore lazer projektörlerinin parlaklık tutarlılığının anahtar olduğu çoklu karıştırma uygulamaları için mükemmel uygunluğun doğrulanmasıdır.

Gizli bölme

Benzersiz olarak, bu model, projektörünüze akıllı kablosuz akış eklemek için Optoma HD Cast Pro, Google Chromecast, Amazon Fire veya benzeri bir HDMI çubuğunu güvenle kullanmak için ideal bir çözüm sunan, projektör içindeki bir bölmede 3. HDMI girişine sahiptir. Uygun olarak, bu HDMI girişi MHL'yi destekler, yani uyumlu MHL cihazları için bir güç bağlantısına gerek yoktur. MHL'yi desteklemeyen cihazlar için bölmenin içinde bir USB güç konektörü vardır.

HDBaseT

Hepsi bir arada, 100 metreye / 328 fit'e kadar tek bir CAT tipi kabloyla iletilen, sorunsuz, sıkıştırılmamış Full HD video, ses, ağ ve kontrol komutları, kurulumun sorunsuz olmasını sağlar. HDBaseT kablolama gereksinimlerini basitleştirir ve hem zamandan tasarruf hem de maliyetleri düşürerek kurulum karmaşıklığını azaltır.

Kontrol

Sistem entegrasyon kontrolü

Birden fazla ZU510T LAN üzerinden izlenebilir ve bir hata olduğunda veya bir ışık kaynağının Crestron RoomView kullanarak arızalanması veya değiştirilmesi gerekmesi durumunda kullanıcıya bir e-posta mesajı uyarısı verebilir. Web tarayıcısı arayüzü ve Extron'un IP Bağlantısı, AMX dinamik cihaz keşfi ve PJ-Link protokolleri için tam destek sağlarken, nerede olursanız olun kontrolün sizde kalmasını sağlamak için ZU510T'nin neredeyse tüm yönlerinin bir ağ üzerinde kontrol edilmesine izin verir.

Üstün kontrol

Projektörlerin kullanılmadığı zamanlarda kapanmasını sağlamak için 24 saat otomatik güç planlaması kullanarak enerji faturalarınızdan% 30'a varan oranda kesin.

Yardım uyarısı

Gerçek zamanlı etkileşimli yardım masası istekleri en üste gelecek şekilde sıralanır. Yardım masası daha sonra otomatik bir mesajla cevap verebilir veya odayı tam prosedürlerle anında mesajlandırabilir.

Ekran gücü

Ekran gücünün ve sistem gücünün açık / kapalı durumunu kontrol edin. Mevcut projektör ışık kaynağı kullanımının yüzdesini izlemek için bir çubuk grafik görüntüleyin ve bakım gerektiğinde servis veya tesis departmanını bilgilendirmek için bir uyarı belirleyin.

Ekran kullanımı

Işık kaynağı veya servis aralığı durumunun görsel bir göstergesi.

Etkinlik programı

RoomView Express, tekrarlayanların veya bir zamanlama olayının zamanlanmasını kolaylaştırır. RoomView'ın hafta boyunca gece yarısı otomatik olarak kapanmasını sağlamak, değerli ışık kaynağı ömründen tasarruf sağlayabilir ve tesis içinde güvenliği sağlayabilir.

Odalar, özellikler veya kişiler tarafından seçilen görünüm

RoomView Express, aynı anda 250'den fazla odayı tek bir ekrandan görüntülemenizi sağlar. Oda adına, konumlara ve gruba göre görüntülemek için RoomView'ı özelleştirin.

Olay günlüğü

YG ve bütçe tahsisatını analiz etmek için otomatik olarak günlük dosyaları, raporlar ve çizelgeler oluşturur. Cihaz kullanımını, çağrı istatistiklerini ve kullanıcı geçmişini izleyin.

Hızlı başlatma ve kapatma

ZU510T hızlı başlatma ve kapatma özelliğine sahiptir ve hızla tam parlaklığa ulaşır. Enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak için ayrıca ışık kaynağının tamamen kapatılabileceği bir 'durak projeksiyon' özelliği de içerir. Geleneksel lamba tabanlı projektörlerin aksine, lazer ışık kaynağı minimum soğuma süresi gerektirir.

Projektör güvenliği

ZU510T, hırsızlığın önlenmesi için hem Kensington kilidi hem de güvenlik çubuğu içerir.

 • Soru-Cevap (0)
 • Yorumlar
 • Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Yorum Yap

  Optoma ZU510T Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı

  Optoma ZU510T Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı

  5500 ANSI Lümen 1920x1200 Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı

  -Teknolojisi: DLP
  -Işık Gücü : 5500 ANSI Lümen
  -Çözünürlük: 1920x1200 Full HD 16:10
  -Kontrast Oranı:300.000:1
  -Lamba Ömrü: 30.000 saat Lazer

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: