Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Projeksiyonlar

HepsiProjeksiyon

Kurumsal

Bilgiler

"Teklif Al "

Optoma ZU850 4K Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

8200 ANSI Lümen 3840x2160  4K Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı

-Teknolojisi:  DLP
-Işık Gücü :   8200 ANSI Lümen
-Çözünürlük: 3840 x 2160 4K 16:9
-Kontrast Oranı:2.000.000: 1
-Lamba Ömrü:20.000 saat (Lazer)

Daha fazla bilgi

0 TL .

Teklif sepetiniz boş

WhatsApp Destek

Teknik Özellikler

MarkalarOptoma
KategoriProfesyonel Projeksiyon
Çözünürlük1920x1200 FULL HD
Kontrast2000000:1
Görüntü Oranı16:10
TeknolojiDLP
Işık KaynağıLazer
Parlaklık8200 ANSI Lumen
Lamba Ömrü20.000 Saat
Lens OranıOpsiyonel Lens
HoparlörHDMI Out Üzerinden
HDMIVar
VGAVar
USB Tip AVar
Monitör OutVar
EthernetVar
Kg23 kg
Garanti Süresi2 Yıl
Boyutları (WxHxD)484x185x509mm
3.5mm Stereo Mini JackVar
DVI-DVar
HD BaseTVar

Ürün Açıklaması

Muhteşem görüntü kalitesi, az bakım ve üstün güvenilirlik

ZU850, üstün rengi, olağanüstü parlaklık tutarlılığıyla birleştirir. Yenilikçi MultiColor Laser (MCL) teknolojisi, üstün renk performansı sağlarken, DuraCore lazer ışık kaynağı olağanüstü parlaklık tutarlılığı sağlar.

Tam parlaklık modunda şaşırtıcı 20.000 saat sunan bu projektör, olağanüstü ayrıntılara sahip görsel olarak çarpıcı gerçekçi görüntüler üreten MCL teknolojisi ile üstün renk sunumu sağlar.

En karmaşık profesyonel kurulumlar için bile tasarlanmış olan ZU850, ultra esneklik için ultra kısa mesafeli lens ve tek projektörlü kubbe lensi içeren yedi adet değiştirilebilir lens seçeneği sunar.

DuraCore

Sektör lideri kullanım ömrü, Optoma'nın DuraCore teknolojisi kullanılarak elde edilir. Gelişmiş lazer diyot soğutma teknikleri ve yenilikçi toza dayanıklı tasarımın uygulanması.

Çok Renkli Lazer

Yenilikçi Çok Renkli Lazer (MCL) teknolojisi, sıradan mavi lazere ikinci bir kırmızı lazer ekler. Bu, büyük ölçüde geliştirilmiş renk performansı ile sonuçlanır.

IP6X Hava geçirmez optik motor

Bağımsız olarak test edilmiş ve IP6X toz direnci derecesine sahip IEC standardı 60529'a göre onaylanmıştır. Olağanüstü parlaklıkla birleştirilen olağanüstü toz direnci, endüstri lideri dayanıklılık sağlar; zorlu ortamlarda 24/7 bakım gerektirmeyen çalışma için olağanüstü.

Entegre çözgü ve kenar harmanlama işlemcisi

Entegre çözgü ve kenar harmanlama işlemcisi, birden fazla projektörün ek özel donanım olmadan bükülüp karıştırılmasını sağlayarak kurulumun maliyetini ve karmaşıklığını azaltır. Kıvrılma ve kenar harmanlama, ekran üzerindeki projektörler veya modele bağlı olarak PC yazılımı kullanılarak yapılandırılır.

Üst üste binme fonksiyonlu uyumlu çoklu çıkış grafik kartı gereklidir.

HDBaseT ™

Tümü, tek bir CAT tipi kablo üzerinden 100 metre / 328 feet'e kadar sinyal kaybına uğramadan iletilen ödün vermeyen, sıkıştırılmamış Full HD video, ses, ağ ve kontrol komutları, kurulumun sorunsuz olmasını sağlar. HDBaseT ™ kablolama gereksinimlerini basitleştirir ve hem zamandan tasarruf hem de maliyetleri düşürerek kurulum karmaşıklığını azaltır.

HDBaseT garantili uyumluluk

Bu model, Optoma 4K100TX HDBaseT verici ile (ayrıca satılır) garantili uyumluluğa sahiptir.

4K100TX, HDMI özellikli herhangi bir kaynak cihazla sorunsuz bir şekilde entegre olur ve sıkıştırılmamış UHD (70m) veya Full HD (100m) video ve sesleri bir CAT kablosu (CAT6A önerilir) üzerinden sunar.

Ek bir vericiye veya ekrana geçiş ve bağlantı sağlayan HDMI döngüsü sayesinde, HDMI ayırıcılara veya diğer dağıtım ekipmanlarına ihtiyaç duyulmadan, birden fazla görüntüleme cihazında içerik görüntülenebilir.

Şaşırtıcı renk

Optoma projektörler, her türlü içeriğe ve ortama uygun güvenilir renk performansı sağlar. Gerçekçi görüntüler için doğru sRGB renklerinden canlı punchy sunumlarına. İhtiyaçlarınızı özel olarak karşılayabilecek bir ekran moduna sahibiz. Çeşitli grafik ve video sunumları için mükemmeldir.

Renk Yönetim Sistemi (CMS)

Görüntüleme ortamınıza en iyi şekilde uyması için doğru gerçekçi renkler gösterin. Bu benzersiz özellik, en iyi hassasiyet için renk ayarlarında ince ayar yapma esnekliği sunar.

Parlaklık eşleştirme

Birden fazla projektör içeren herhangi bir profesyonel kurulumun değerli bir özelliği. Aynı modelin çoklu üniteleri ve benzer lamba kullanımı, aynı parlaklık seviyelerini verecek şekilde ayarlanabilir. özellikle yan yana olduğunda önemlidir.

Sabit güç

Kullanıcıların bireysel kurulum gereksinimlerini karşılamak için güç seviyelerini ayarlamalarına izin verir. Güç seviyeleri en parlak görüntüyü veya en uzun ışık kaynağı ömrünü elde etmek için yönetilebilir - veya bunların arasında bir yerde

Sabit parlaklık

Gelişmiş ışık algılama teknolojisi, zamanla değişmeden kalacak parlaklık seviyelerinin ayarlanmasına izin verir. İnce ayar kurulumlarında sabit parlaklık sağlamak için idealdir

Gerçek AV sessiz

Gerçek AV sessiz, bir düğmeye basarak projektörün ışık kaynağının anında kapatılmasını ve açılmasını sağlar. Standart AV sessiz işlevinin aksine, projektörden hiç ışık yayılmaz, bu ekranda% 100 karartma sağlar.

Aşırı siyah

Aşırı siyah, tam siyah görüntü karesi algılandığında lazer diyotların tamamen kapanmasını sağlar. Bu özellik, tam bir görüntü karartmasının gerektiği durumlar için idealdir.

Tam lens kaydırma

Daha geniş bir projektör yerleştirme imkanı sağlayan tam mercek kaydırma ile kurulumu basitleştirin. Bu, projektörü odanıza yerleştirmeyi kolaylaştırır ve daha geniş ekran boyutu seçenekleri sunar.

Resim içinde resim

İki dijital kaynaktan PbP veya PiP ekranı için sinyaller aynı anda HDMI ve DVI portları üzerinden gönderilebilir - video konferans ve diğer ortak uygulamalar için mükemmel.

Tam 360 projeksiyon

Görüntüler, projektörün yatay ekseni boyunca tam bir 360 ° aralığında yansıtılabilir.

Portre projeksiyon

Dijital tabela uygulamaları için idealdir Dikey bir görüntü yansıtmak için projektörünüzü 90 derece döndürebilirsiniz.

Tam 3D

Optoma projektörleri, 3D uyumlu grafik kartları, 3D yayıncılık ve en yeni nesil 3d medya sunucuları da dahil olmak üzere hemen hemen her 3D kaynağından gerçek 3D içeriği görüntüleyebilir.

Kablolu uzaktan

Kablolu uzaktan bağlantı, projektöre bir görüş hattı gerektirmeksizin projektörün tüm yönlerinin ayrı ayrı kontrol edilmesini sağlar; Canlı etkinlikler sırasında birden fazla ünite kullanırken paha biçilmez.

Kontrol

Çok çeşitli seçeneklerle projektörü uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz.

• RS232 Optoma projektör, kapsamlı bir RS232 komut seti ile birlikte gelir, bu sayede herhangi bir kontrol sistemini kullanarak yönetimi basit ve kolay hale getirir.

• AMX Uyumluluğu Dinamik keşif protokolü, AMX kontrol sistemleriyle kolay kurulum sağlayan projektöre dahil edilmiştir.

• LAN Kontrolü Uyumlu RoomView® yazılımını kullanarak, herhangi bir bilgisayardan aynı anda 250 projektörü açıp kapatabilir, izleyebilir, yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. • Projektörleri açmak / kapatmak için programlayın. • Basit web tarayıcısını kullanarak projektör ayarlarını kontrol edin ve değiştirin. • Acil veya önemli duyurular için acil durum metni yayınlama yetenekleri. • Lamba bakımı için otomatik olarak e-posta güncellemeleri alın.

PJLink

PJLink protokolü, PJLink uyumlu kontrol sistemleriyle kolay kurulum sağlayan projektöre dahil edilmiştir.

Telnet

Bu model, Telnet uyumlu kontrol sistemleri ile kolay kurulum sağlayan telenet üzerinden kodlar alabilir.

 • Soru-Cevap (0)
 • Yorumlar
 • Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Yorum Yap

  Optoma ZU850 4K Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı

  Optoma ZU850 4K Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı

  8200 ANSI Lümen 3840x2160  4K Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı

  -Teknolojisi:  DLP
  -Işık Gücü :   8200 ANSI Lümen
  -Çözünürlük: 3840 x 2160 4K 16:9
  -Kontrast Oranı:2.000.000: 1
  -Lamba Ömrü:20.000 saat (Lazer)

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: