Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Projeksiyonlar

HepsiProjeksiyon

Kurumsal

Bilgiler

"Teklif Al "

EPSON EB-1470Ui Lazer İnteraktif Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

-Teknolojisi: LCD
-Işık Gücü : 4000 ANSI Lümen
-Çözünürlük: 1920 x 1200 WUXGA 16:10
-Kontrast Oranı: 12.500.000: 1
-Lamba Ömrü:Lazer 30.000 saat (Eco Mode)

hepsiprojeksiyon.comMüşteri Hizmeleri

Daha fazla bilgi

Teklif sepetiniz boş

WhatsApp Destek

Teknik Özellikler

MarkalarEpson
KategoriUltra Yakın Projeksiyon
Çözünürlük1920x1200 FULL HD
Kontrast2500000: 1
Görüntü Oranı16:10
TeknolojiLCD
Işık KaynağıLazer
Parlaklık4000 ANSI Lumen
Lamba Ömrü30.000 Saat
Lens Oranı0,27 - 0,37
Hoparlör16W Speaker
HDMIVar
VGAVar
USB Tip AVar
EthernetVar
Kg11.4 kg
Garanti Süresi2 Yıl
Kablosuz SunumWi-Fi, Miracast
Boyutları (WxHxD)494x437x172mm

Ürün Açıklaması

Full HD lazer toplantı çözümü

Ekip çalışması için üretilmiş, uzaktaki kullanıcılarla birlikte çalışmaya olanak sağlamak için tasarlanmış ölçeklenebilir 100 inç lazer görüntüleme özellikli ideal etkileşimli toplantı alanı çözümü

Ekip çalışması için üretilmiş Full HD lazer etkileşimli toplantı çözümü

Karmaşayı ve bakım maliyetlerini ortadan kaldıran bu profesyonel lazer görüntüleme çözümüyle çağdaş ve verimli bir iş ortamını geliştirin. Daha fazla bilgi paylaşmayı ve daha iyi iletişimi mümkün kılmak için tasarlanmış büyük boyutlandırılabilir 100 inç lazer ekranında birlikte çalışmaya imkan tanır ve çok etkili toplantılar yapmanızı sağlar.

İnsan, mekan ve bilgiyi bir araya getirin

Birçok bağlantı özelliğiyle içeriği kolayca paylaşın ve sunun ya da kablosuz olarak Epson'ın iProjection uygulamasını veya ekran aynalama özelliğini kullanarak bağlanın. Bu, bulundukları yerden bağımsız olarak insanların birlikte çalışmasını sağlamak için güvenli uzak kullanıcı ile birlikte çalışmayı sağlar.

Epson’ın lazer teknolojisi

Bakım gerektirmeyen etkileşimli lazer görüntüleme çözümü, bakımla ilgili zorlukları ve maliyetleri ortadan kaldırır ve boyutlandırılabilir büyük bir görüntüleme sisteminde birlikte çalışmaya imkan tanıyan çok etkili toplantılar yapmanızı sağlayarak daha fazla bilgi paylaşmayı ve daha iyi iletişimi mümkün kılar. Parmakla dokunma/çift kalem kullanma, Full HD WUXGA çözünürlük, iki kaynağı tek bir ekranda paylaşabilme ve kablosuz ve uzaktan çok konumlu bağlantı özelliklerine sahiptir.

İçiniz rahat olsun maliyetleri ortadan kaldırır

Bu çözüm kolay bağlantı ve kurulumla sorunsuz toplantılar yapma olanağı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda 20.000 saat bakım gerektirmeme taahhüdü ürünü ‘kurup unutabileceğiniz’ anlamına geliyor.

Herkesin içeriği okuyabildiğinden emin olun

Full HD WUXGA çözünürlük ve Epson’ın 3LCD teknolojisiyle bir arada büyük boyutlandırılabilir lazer teknolojisi ekranla, herkesin içeriğin tüm biçimlerini okuyabildiğinden emin olabilirsiniz. HDMI bağlantısı, her tür toplantı odası ortamında izleyicilerin göreceği içeriğin daha keskin ve daha net olması anlamına gelir.

Karmaşasız toplantılar

Çok sayıda özellik toplantılara hiç olmadığı kadar hızlı ve verimli başlamayı sağlar; örneğin, geleneksel kablo bağlantısı yapıldığında Otomatik Açılma veya uzaktan kumandaya ihtiyaç duymadan, etkileşimli ana ekranla kaynak kısayollarını ayarlayabilme. Kablosuz bağlantı, ekran aynalama, kalem veya parmak dokunuşuyla etkileşim ve çoklu bilgisayar projeksiyonu gibi özelliklerin tümü toplantı katılımcılarının katılım gösterebilecekleri yollar sunar. Ayrıca, entegre hoparlörler ek ses ekipmanı ihtiyacını ortadan kaldırır.

Daha birlikte çalışma

Bu etkileşimli toplantı odası çözümü; kağıtlı yazı tahtaları, beyaz tahtalar ve geleneksel ekranların sağladığı avantajları tek bir birleştirilmiş çözümde bir araya getirir. Katılımcılar, özel bir yazılıma ihtiyaç duymadan çeşitli mobil cihazlardan beyaz tahta içeriğini görüntüleyebilir ve bu içeriğe not ekleyebilir. Ayrıca toplantılar ve notlar için parola uygulayabilme olanağı sayesinde bilgilerin güvenliği sağlanır. 

Dijital açıklama ekleme özelliğini kullanarak dizüstü bilgisayar ve mobil cihazlarla uzaktan birlikte çalışmanın ve neredeyse her yerdeki kullanıcılara güvenle bağlanarak uzaktan masaüstü paylaşmanın avantajlarından faydalanın.

Toplantı çözümü

Epson etkileşimli toplantı odası ekranı çözümleri, herkese çabucak ve kolayca bağlantı kurma, bilgi paylaşma ve toplantılara katkıda bulunma olanağı sunar.

Bakım gerektirmeyen ve uygun maliyetli profesyonel lazer teknolojisi

Epson bakım gerektirmeyen lazer teknolojisi gönül rahatlığı sağlar ve gereksiz servis maliyetlerini ortadan kaldırır.

İki ekran bir arada

İki ayrı düz panele ihtiyaç duymadan video konferans, içerik veya beyaz tahtayı aynı anda görüntülemek için kayan bölünmüş ekran.

Etkileşimli ana ekran

Epson'ın ana ekranını tek gezinme noktası olarak kullanarak uzaktan kumandaya ihtiyaç duymadan kaynak yapılandırmanızı ayarlayın.

Ekran boyutu önemlidir

Bir Epson ekran çözümüyle, düz panel ekranlarla karşılaştırıldığında çoğu zaman daha fazla içeriği, daha ayrıntılı olarak görürsünüz.

 • Soru-Cevap (0)
 • Yorumlar
 • Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Yorum Yap

  EPSON EB-1470Ui Lazer İnteraktif Projeksiyon Cihazı

  EPSON EB-1470Ui Lazer İnteraktif Projeksiyon Cihazı

  -Teknolojisi: LCD
  -Işık Gücü : 4000 ANSI Lümen
  -Çözünürlük: 1920 x 1200 WUXGA 16:10
  -Kontrast Oranı: 12.500.000: 1
  -Lamba Ömrü:Lazer 30.000 saat (Eco Mode)

  hepsiprojeksiyon.comMüşteri Hizmeleri

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: