Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

Projeksiyonlar

Kurumsal

Markalarımız

HepsiProjeksiyon

Bilgiler

"Teklif Al "

Panasonic PT-RS30K Lazer Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

31.000 ANSI Lümen 1400 x 1050 (SXGA+) DLP™ chip x 3 Lazer Projeksiyon Cihazı

-Teknolojisi: DLP™ chip x 3
-Işık Gücü :  31.000 ANSI Lümen
-Çözünürlük:1400 x 1050 SXGA+ 
-Kontrast Oranı: 20.000:1
-Lamba Ömrü: 20000 saat 

Daha fazla bilgi

0,00TL .

Teklif sepetiniz boş

WhatsApp Destek

Teknik Özellikler

MarkalarPanasonic
KategoriLazer Projeksiyon
Çözünürlük1400x1050 SXGA+
Kontrast20000:1
TeknolojiDLP
Işık KaynağıLazer
Parlaklık31000 ANSI Lumen
Lamba Ömrü20.000 Saat
HDMIVar
VGAVar
Kg79 kg
Garanti Süresi2 Yıl
Fan Sesi49db
Boyutları (WxHxD)700 X 418 x 1250 mm
DVI-DVar
Genel ÖzelliklerSDI IN x 2 3D SYNC IN/OUT x 1 3D SYNC OUT x 1 DVI-D IN x 1 HDMI IN x 1 RGB IN x 2 RS232 IN x 1 RS232 OUT x 1 REMOTE 1 IN&OUT x 1 REMOTE IN x 1 LAN / Digital Link: RJ-45 × 1 DC OUT x 2
RS232Var
RJ-45Var

Ürün Açıklaması

 • Daha parlak ve sürükleyici görsel deneyimler
 • Sürekli kullanım için ultra dayanıklı
 • Olağanüstü görüntü kalitesi
 • Esnek kurulum

PT-RZ31K Serisi, daha parlak ve sürükleyici görsel deneyimler sağlamak için 3 Çipli DLPÔ teknolojisini tescilli SOLID SHINE lazer teknolojisiyle bir araya getiriyor. Daha düşük sahiplik maliyeti sunan çeşitli gelişmiş özelliklerinin yanı sıra, esnek ve uygun bir şekilde yerinde kurulum için tasarlanan bu projektör, geniş alan uygulamalarında mükemmel görüntü kalitesi sağlar.

 

SÜREKLİ KULLANIM İÇİN ULTRA DAYANIKLI

En üst düzey dayanıklılık için toz geçirmez

Hava geçirmez lazer modüllerini, uzun ömürlü bir Eko Filtreyi ve yeni bir hava giriş sistemini bir araya getiren PT-RZ31K, toz kirliliğine müsait yerlerde bile görüntü kalitesini koruyabilir. Panasonic'in SOLID SHINE lazer ürünleri, zorlu tozlanma kriterlerini fazlasıyla yerine getirerek metreküp başına 0,150 mg partikül madde içeren ortamlarda bile sabit çalışırlar[1].

7/24 güvenilir çalıştırma

Çift sürücülü lazer optik motoru sayesinde, lazer diyotlarını iki ayrı ışık kaynağında gruplandırır. Bu, ışık kaynağının arıza yapması gibi beklenmedik bir durumda bile projeksiyonun kesintiye uğramayacağı anlamına gelir. Kritik görev uygulamaları ve yüksek profilli etkinlikler için idealdir. Ayrıca, parlaklığı ve 20.000 saatlik bakım gerektirmeyen hizmet ömrü boyunca renk bozulmalarını en aza indirmeye yardımcı olur.

*1 Toz geçirmezlik testleri, 0,15 mg/m3 partikül madde ortamında, işlevsel verimliliği doğrulamak için yapılmıştır (Amerikan Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme Mühendisleri Topluluğu [ASHRAE] ve Japon Bina Bakım Kuruluşu tarafından yapılan testler temel alınarak). Ölçümler, hızlandırma testleriyle yapılmıştır.

Gelişmiş sıvı soğutma sistemi, sabit çalışmayı sağlar

Benzersiz sıvı soğutma sistemi, sıcaklık artışlarını bastırarak lazer motorunu korumak ve yüksek sıcaklıklarda ışık kaynağı modüllerini soğutmak için tasarlanmıştır. Bu, sadece sabit ve sürekli çalışmayı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda rahatsız edici ve değişken fan gürültüsünü de ortadan kaldırır.

Yedekleme giriş ayarı sayesinde kesintisiz yayın

Otomatik yedekleme giriş ayarı sayesinde kontrol odaları gibi alanlarda kesintisiz görüntüleme imkanı sunar ve projeksiyonun kesinlikle kesilmemesi gereken etkinliklerde ek güvence sağlar.

GERÇEK HAYAT DENEYİMLERİNİ TEKRAR CANLANDIRAN GÖRÜNTÜLER

Detay Netlik İşlemcisi 5 ile gerçeğe yakın görüntüleri deneyimleyin

Yeni nesil devre sistemi, ince detay ve dokulara sahip alanları netleştirmek için görüntüleri kare kare analiz eder. Özel olarak yapılmış algoritma ile, dört frekans bant genişliğinden bilgiler; dış hatları keskinleştirerek, çizgileri düzelterek ve çalma gürültüsünü azaltarak, çok yüksekten alçağa doğru elde edilir. 4K+ görüntülerdeki en ince detayları bile daha da artırır.

20.000:1 dinamik kontrast oranı

Dijital olarak kontrol edilen kare kare sahne bağlantısı modülasyonu, daha yüksek kontrast oranlarına daha az enerji tüketimiyle ulaşmanızı sağlar. Derin siyah seviyeleri ve parlak beyazlar olağanüstü derinlik ve boyutlara ulaşırken, parlak ve karanlık sahneler sıklıkla değişse bile 20.000:1 kontrast oranı düzgün şekilde sağlanır.

Tamamen optimize edilmiş yansıtma ve gün ışığı projeksiyonu

Panasonic'in en önde gelen gün ışığı projeksiyonu optimizasyon teknolojisi olan Sistem Gün Işığı Görüntüsü 3,

resimlerin parlak ışıkta solmasını önler. Yansıtmalar ve çoklu projektör uygulamalarındaki etkiyi artırır. Keskinliği ayarlamak, gama eğrilerini değiştirmek ve renkleri düzeltmek için sensör bilgilerini kullanır.

Hareket bulanıklığını azaltma özelliği

120 Hz*1 kadar olan görüntüler, Çift bağlantılı 3G-SDI, DVI-D ve HDMI eş zamanlı girişleriyle görüntülenebilir. Panasonic'in Gerçek Hareket İşlemcisi sayesinde hızlı hareket eden görüntüler, iyileştirilmiş odaklama ve yumuşak geçişler ile daha iyi bir görünürlük kazanır.

Her açıdan esnek projeksiyon

SOLID SHINE lazer teknolojisi her açıdan 360 derecelik bağımsız kurulum imkanı sunar. Güçlü lens değiştirme özelliği ve çok çeşitli isteğe bağlı lensleri sayesinde geçici ya da kalıcı uygulamalarda görüntü bozulması yaşanmaksızın istenilen her yönden monte edilebilir.

Kontrast senkronizasyonu ve deklanşör işlevleri

Kontrast kontrolü ve deklanşör zaman ayarı, çoklu ekran yapılandırmaları için senkronize edildiğinden dolayı, tüm ekranlar arasında görüntü kalitesi tutarlılığı sağlanır. Ayrıca, Shutter Sync işlevi, ağ üzerinde bulunan tüm projektörler arasında deklanşör açma/kapama zamanını senkronize eder.

Gelişmiş görüntü ayarlama yazılımı

Geometry Manager Pro, daha gelişmiş görüntüleri ayarlama işlemi sunan ve kompleks çok ekranlı kurulumu kolaylaştıran ücretsiz bir yazılımdır. Geometry Manager Pro ile birlikte isteğe bağlı bir ET-UK20 yükseltme kiti çok projeksiyonlu kurulumlar için renk eşleştirmeyi ve kenar harmanlamayı destekler. Esnektir ve kompleks geometrik ayarlama kapasitesi birçok farklı ekran şekliyle uyumludur.

Erken Uyarı Yazılımı ET-SWA100 Serisi (İsteğe Bağlı)

Erken Uyarı Yazılımı dahili ağlara bağlı projektörlerin ve ekranların durumunu izler ve sorun oluştuğunda veya oluşması tahmin edildiğinde operatörü bilgilendirir. Böylece kesintinin en az seviyede tutulmasına yardım ederek sabit ve sürekli çalışma imkanı sağlar.

Panasonic 3 Çipli DLP™ Projektörler için Ortak Lensler

Panasonic 3 Çipli DLP™ projektörler arasında ultra kısa atımlı lensler ve uzun mesafeler için zoom lensi de dahil olmak üzere bir dizi isteğe bağlı lens yer almaktadır, böylece lensleri alana uygun olacak şekilde değiştirebilirsiniz. Bu sayede, büyük projeksiyon ihtiyaçları olan sahneleme ve etkinlik şirketlerinin toplam sahip olma maliyeti azalır.

Lazer 3 çipli DLP, 31.000 merkez lümen, SXGA+

Toza dayanıklı sıvı soğutma sistemine ve bakım gerektirmeden 20.000 saatlik çalışma süresine sahip lambasız lazer projeksiyonu

Harika ve keskin hareketli görüntüler için 120 Hz'lik yüksek kare hızı

20.000:1 kontrast oranı

Geometric Manager Pro, renk eşleştirme ve kenar birleştirme
 • Soru-Cevap (0)
 • Yorumlar
 • Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Yorum Yap

  Panasonic PT-RS30K Lazer Projeksiyon Cihazı

  Panasonic PT-RS30K Lazer Projeksiyon Cihazı

  31.000 ANSI Lümen 1400 x 1050 (SXGA+) DLP™ chip x 3 Lazer Projeksiyon Cihazı

  -Teknolojisi: DLP™ chip x 3
  -Işık Gücü :  31.000 ANSI Lümen
  -Çözünürlük:1400 x 1050 SXGA+ 
  -Kontrast Oranı: 20.000:1
  -Lamba Ömrü: 20000 saat 

  Ürün Broşürü

  2

  PT-RS30K Teknik Bilgiler

  Ürün Broşürü (0)

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: