Teklif Listem

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

Bilgi

CASIO XJ-F211WN DLP Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

3500 ANSI Lümen 1280x800 WXGA DLP Projeksiyon Cihazı

-Teknolojisi: DLP
-Işık Gücü : 3500 ANSI Lümen
-Çözünürlük: 1280 x 800
-Kontrast Oranı: 20.000:1
-Lamba Ömrü: 20000 saat

Daha fazla bilgi

Orginal Ürün
Korumalı Ödeme
Güvenli Alışveriş
Hızlı Gönderi

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

Teknik Özellikler

MarkalarCasio
KategoriMobil Projeksiyon
TeknolojiDLP
Parlaklık3500 ANSI Lumen
Işık KaynağıLazer-Led
Çözünürlük1280x800 WXGA
Kontrast20000:1
Lamba Ömrü20.000 Saat
Hoparlör16 W × 1, mono
Boyutları (WxHxD)299 × 97 × 299 mm (çıkıntılar hariç)
HDMIVar
VGAVar
Component VideoVar
3.5mm Stereo Mini JackVar
USB Tip AVar
RJ-45Var
RS232Var
Kg3,8 kg
Garanti Süresi2 Yıl
Genel ÖzelliklerLazer & Led Hibrit Işık Kaynağı ( 20.000 Saat Işık Ömrü )

Ürün Açıklaması

Eğitim Çözümleri Özellikleri

Tüm sınıf üyelerini kapsayan aktif etkileşim sayesinde dersler sorunsuz ve özgür bir şekilde işlenirken öğrenciler konuları daha iyi anlayabilir.

Tek Tıkla Bağlantı

Her sınıf için oluşturulan Tek Tıkla Bağlantı (bundan sonra "TTB" adıyla anılacaktır) simgesine tıklandığında, projektörle kablosuz bağlantı kurulur ve projeksiyon işlemi başlar. Kablo bağlantılarını kurmak, girişleri değiştirmek ve kablosuz ayarlarını yapılandırmak gibi işlemler için harcanan zaman ve çaba önemli derecede azaltılır. Bu sayede, dersler hemen başlatılabilir.

 • C-Connection ağ projeksiyonu uygulaması (Windows veya Mac) gerekir.

Tarayıcıda Bağlantı Ayarı

TTB dosyasını oluşturma ve projektör bağlantısı ayarlarını yapılandırma işlemleri BT yöneticisinin web tarayıcısından gerçekleştirilebilir. Bu özellik, BT yöneticilerini ağ ortamı oluşturma zahmetinden kurtarır.

 • C-Connection ağ projeksiyonu uygulaması önceden tüm bilgisayarlara yüklenmiş olmalıdır.

Moderatör İşlevi

Bu işlev, öğrenci bilgisayarlarının projeksiyon işlemlerinin akıllı telefon veya tabletten toplu olarak yönetilmesini sağlar. Öğretmen, sınıfın her yerinden istediği öğrencinin bilgisayarını seçip ilgili içerikleri ekrana hemen yansıtabilir. Bu işlev, ödev sunumu gibi aktivitelerle öğretim verimliliğini geliştirmek ve öğrenci katılımını artırmak için pratik bir yol sağlar. Öğretmenin cihazları da dahil olmak üzere aynı anda maksimum 40 cihaz bağlanabilir.

 • Bağlanabilir cihazların sayısı, kullanıcının ağ ortamına bağlıdır.
 • C-Connection ağ projeksiyonu uygulaması (Windows/Mac/Chrome) veya MirrorOp Presenter (Android/iOS) gerekir.

Öğrenciler, sınıf içi bir aktiviteyi tamamladıklarını bildirmek için TTB simgesine tıkladıklarında, öğretmenin akıllı cihazının ekranındaki listede kullanıcı adları görüntülenir. Böylece öğretmen, hangi öğrencilerin aktiviteyi bitirdiğini öğrenir ve sınıfta dolaşırken çözümlerini sunacak öğrencileri kolayca seçebilir.

Tartışma İçin

Aynı anda en fazla dört öğrencinin bilgisayar ekranı yansıtılabilir. Bu yaklaşım, sınıfın farklı üyelerinin sunduğu çözümlerin öğrenciler tarafından kıyaslandığı, öğrencilerin konuları daha iyi anladığı ve sınıf arkadaşlarının sunduğu farklı fikirleri ve iddiaları tartıştığı canlı tartışmalar başlatmak için kullanılabilir.

Uzaktan Bilgisayar/Projektör Kontrolü

Bilgisayar ve projektörü akıllı telefon ya da tabletle uzaktan kontrol etme imkanı, öğretmenlerin göstermek istedikleri ekranları sınıfın her yerinden yansıtmalarına olanak tanır. Bu da derslerini doğrudan öğrencilerin girdileri ve ihtiyaçlarıyla koordine edebilmelerini sağlar.

Uzaktan Bilgisayar Kontrolü

Öğretmenler masalarına dönmek zorunda kalmadan, sınıfta dolaşırken öğretim materyallerini değiştirebilir ve sayfalar arasında geçiş yapabilir.

 • PC Remote, yalnızca Windows ve Mac OS bulunan cihazlarda kullanılabilir. (Chrome OS ile kullanılamaz).
 • Bilgisayara C-Connection ağ projeksiyonu uygulamasının ve akıllı telefon ya da tablete MirrorOp Receiver uygulamasının yüklenmesi gerekir.

Uzaktan Projektör Kontrolü

Projektöre bir belge kamerası, DVD oynatıcı veya başka bir cihaz bağlandığında, giriş terminalleri arasında gereken şekilde geçiş yapılabilir.

Ders Sonunda

Projeksiyonu Otomatik Kapatma

Ders sonunda C-Connection ağ projeksiyonu uygulamasında durdurma düğmesine basıldığında, ağ bağlantısı kesilmeden ekrana yansıtılan görüntü kapanır. Tek Tıkla Bağlantı özelliğini kullanarak bir sonraki derse hemen başlayabilirsiniz. Ders öncesinde ve sonrasında gücü açıp kapatmaya gerek olmadığı için derse hazırlanmak ve sonrasında toparlanmak zahmetsiz hale gelir.

 • Kablosuz bağlantı kullanırken C-Connection ağ projeksiyonu uygulaması (Windows/Mac/Chrome) veya MirrorOp Presenter (Android/iOS) gerekir.
 •  Projeksiyonu Otomatik Kapatma özelliği kullanıldıktan sonra 20 dakika içinde aynı sinyali kullanarak yeni bir projeksiyon oturumu başlatılabilir.
 • Projektör, kablo bağlayıp çıkartılarak kablolu olarak da kullanılabilir.

20 Dakika Sonra Gücü Otomatik Kapatma

Projeksiyonu Otomatik Kapatma modunda, 20 dakika geçtikten sonra projektörün ana güç kaynağı otomatik olarak kapanır. Bu, projektörün yanlışlıkla açık bırakılmasını önler ve BT yöneticilerinin okul bittikten sonra projektör durumunu onaylama yükünü azaltır.

Otomatik Giriş Arama

Kablo bağlandıktan sonra güç açıldığında, projektör giriş sinyali arar ve projeksiyonu otomatik olarak başlatır.

Geri Sayım Sayacı

Ekranın ortasında büyük bir sayaç görüntüleme özelliği, çeşitli sınıf aktiviteleri için kullanışlıdır (örneğin, öğrenciler sınıf aktivitesi ve sınav süresi hakkında bilgilendirilebilir).

Şablon

Sık kullanılan çerçeveler ve tablolardan oluşan dokuz adet dahili şablon, sınıfta kullanıma hazırdır. Ayrıca orijinal görüntüler de kaydedilebilir.

Ayna Modu

Görüntüleri yatay olarak döndürme özelliği, hareket ve biçim çalışmaları için kullanışlıdır.

CASIO'nun Lazer ve LED Hibrit Işık Kaynağı

Katı Hal Aydınlatma Işık Kaynağı Projektörleri devrine giriyoruz.

CASIO, 2010'da dünyada projektörler için Lazer ve LED Işık Kaynağı geliştiren ilk şirket oldu. Çağın çevre, ekonomi ve pratik ihtiyaçlarına yanıt olarak geliştirilen bu Katı Hal Aydınlatma Işık Kaynağı teknolojisi, yeni ışık kaynağı standardı olarak projektör sektöründe hızla yayılıyor. CASIO, Katı Hal Aydınlatma Işık Kaynağı Projektörlerinin lider üreticisi olarak genişleyen pazarda büyüme kaydetmeye devam edecek.

CASIO'nun yüksek aydınlatmalı mavi lazer ile kırmızı LED'i bir araya getiren orijinal optik motoru geliştirmesiyle ilk adım atıldı. Olağanüstü enerji tasarrufu teknolojileri ve optik blok optimizasyonunun mümkün kıldığı yüksek projeksiyon verimliliği, cıva buharlı ampul kullanan sistemler ve diğer katı hal ışık kaynaklarına kıyasla yüksek parlaklıkta projeksiyon ve daha az enerji tüketimi sağladı. Daha özgür tasarım düzenleri ve orijinal yüksek yoğunluklu montaj teknolojileri sayesinde ise ürünün boyutları küçültüldü. Yeni nesil için yeni standartlar belirlemeyi vaat eden projektörlerin benzersiz gelişimi devam ediyor.

Akıllı sunum desteği

USB bağlantı noktası üzerinden güç sağlanması, HDMI terminali kullanılarak her türlü ekran yansıtma cihazının kolayca bağlanmasını sağlar. USB bağlantı noktası, bu bağlantı noktasını kullanan Intel WiDi/Miracast™ gibi ekran yansıtma cihazlarına güç sağlayan DC 5 V özelliğine sahiptir.

 • Intel, Intel Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerde ticari markası veya tescilli ticari markasıdır.
 • Miracast, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır.

Toplam sahip olma maliyetini* düşürmeye yardımcı olan uzun kullanım ömrü, yüksek dayanıklılık, düşük enerji tüketimi

Lazer ve LED teknolojisi, yaklaşık 20.000 saatlik uzun ömürlü ışık kaynağına sahiptir. Bu teknoloji, toza dayanıklı tasarımla güçlerini birleştirerek projektör parlaklığının toz nedeniyle bozulmasını azaltmaya yardımcı olur ve Casio projektörlerinin bakım maliyetlerini de azaltır. Casio, cıva buharlı ampul kullanan projektörlere kıyasla neredeyse hiç bakım gerektirmez.

Kullanılabilirlik sorumluluğu

Toza dayanıklı yapı

Projektörü çok çeşitli ortamlarda kullanırken, zahmetli bakım görevleriyle daha az uğraşırsınız.

Optik motor bloğuna toz girme ihtimali azaltılmış, böylece projeksiyon parlaklığındaki bozulma en aza indirilmiştir. Filtre değişimi gibi işlere harcadığınız zaman ve emek en aza indirilmiştir. Böylece, projektörleri tozlu ortamlarda kullanmak veya tavana monte etmek durumunda kalarak bakım işlemlerine çok zaman ayırması gereken kullanıcıların işi artık çok daha kolaydır.

Akıllı sunumlar için ölçeklenebilirliği yüksek arabirim

DC 5 V USB güç kaynağı, harici güç kaynağı kullanmadan ekran yansıtma cihazlarıyla bağlantı imkanı sağlar. İki HDMI terminali, takılı cihazları çıkarmadan ek cihazları sorunsuzca bağlamaya olanak tanır. Ayrıca 16 W değerinde, yüksek çıkışlı bir dahili hoparlöre sahiptir. Tüm bunlar, akıllı bir sunumla izleyicilerinizin ilgisini çekmek için ihtiyacınız olan araçları sunar.

Tüm gelişmiş modellerde 1,5X optik yakınlaştırma özellikli lens ve 360° kurulum imkanı

Projektörün 1,5X optik yakınlaştırma özellikli lensi, kurulum için uygun konum seçeneklerini artırır. Diğer avantajlar arasında sınırsız 360° kurulum açısı, son derece esnek görüntü projeksiyonunu destekleyerek projeksiyon imkanları aralığını genişletir. Örneğin, dikey bir konumdan portre konumunda projeksiyon ya da zemin veya tavandan dikey projeksiyon yapabilirsiniz. Benzersiz yarı iletken ışık kaynağının özellikleri ise sunumlara ek olarak bilgilendirmeden çeşitli tanıtımlara kadar birçok uygulama için uygundur.

Daha akıllı güç tasarrufu için Otomatik Parlaklık Kontrolü

Akıllı Işık Kontrolü işlevi, odanın parlaklık seviyesini algılar ve projeksiyon parlaklığını otomatik olarak yedi kademeden birine ayarlar. Manuel parlaklık ayarı için Hızlı Işık Kontrolü işlevi de bulunur. Bu işlev sayesinde daha fazla güç tasarrufu sağlanabilir.

Arabirimler

(1) USB terminali (Tip A)

(2) LAN terminali

(3) HDMI terminali

(4) Bilgisayar terminali

(5) USB terminali (Mikro B)

(6) Kontrol terminali (RS-232C)

(7) Video giriş terminali (RCA)

(8) Ses giriş terminali

(9) Ses giriş terminali (RCA)

(10) Ses çıkış terminali

(11) Mikrofon 

 • Yorumlar
 • Yorum Yap

  CASIO XJ-F211WN DLP Projeksiyon Cihazı

  CASIO XJ-F211WN DLP Projeksiyon Cihazı

  3500 ANSI Lümen 1280x800 WXGA DLP Projeksiyon Cihazı

  -Teknolojisi: DLP
  -Işık Gücü : 3500 ANSI Lümen
  -Çözünürlük: 1280 x 800
  -Kontrast Oranı: 20.000:1
  -Lamba Ömrü: 20000 saat

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün:

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Merak Ettikleriniz.

  • Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

   Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Bunun için ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek, 'Sepeti onayla' adımında karşınıza çıkan ekrandan 'Üye Olmadan Devam Et' demeniz yeterli. Üye olmadan verdiğiniz siparişe ait bilgilendirmeleri, sipariş esnasında paylaştığınız e-posta adresinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinize ait bilgilere erişebilmek için üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

  • Nasıl Üye olurum?

   Sayfanın sağ üstünden yer alan Giriş Yap>Üye Ol alanından kullandığınız aktif bir e-posta adresi girerek oluşturacağınız şifre ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

  • Üye olurken nelere dikkat etmeliyim?

   Üye olurken kullanacağız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız.  Şifrenizin; 7-15 karakter arasında olmasına, en az 1 harf ve 1 rakam içermesine dikkat etmelisiniz

  • Şifremi nasıl değiştirebilirim?

   Şifrenizi değiştirmek için siteye giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgilerim“ sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

  • Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

   Ödemelerinizi sadece kredi kartı ve banka kartı ile sipariş oluşturma aşamasında yapabilirsiniz.

  • Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

   Siparişinizi onayladığınızda ödeme seçeneklerinden havale ödeme seçebilirsiniz size verilen bilgiler doğrultusunda ödemenizi havale olarak yapabilirsiniz.

  • Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

   Tamamen güvendesiniz.

   hepsiprojeksiyon’da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

    hepsiprojeksiyon'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri sizin onayınız olmaz ise kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

   Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

  • Hangi Kredi Kartları İle Taksitli Ürün Alabilirim

   Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage kredi kartları ile taksitli olarak ödeme alınabilmektedir. Böylece 7 bankaya ait bütün kredi kartları ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.

  • Nasıl Sipariş Verebilirim ?

   Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri 'Sepete Ekle' butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

   Ödeme ekranından kayıtlı adreslerinizden birini seçebilir, veya yeni bir adres bilgisi ekleyebilirsiniz.

   Aynı ekrana kart bilgilerinizi girip, taksit yapmak isterseniz taksit seçeneklerinden birini seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  • Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

   Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz trendyol’a iade edilir. hepsiprojeksiyon’a iade edilen kargonun tekrar sevkini istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  • Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

   Kargo firmaları sadece iş günlerinde teslimat yapmaktadır. farklı teslimat seçenekleri için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

  • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

   Üye girişi yaparken şifre alanının hemen altındaki Şifremi Unuttum linkini tıklayın. Açılan penceredeki kutuya siteye kaydolurken girdiğiniz e-posta adresinizi yazın ve Gönder butonuna basın. Şifre yenileme linki, e-posta adresinize gönderilecektir. Linki tıkladığınızda sizden yeni şifrenizi girmeniz istenecektir.

  • Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

   hepsiprojeksiyon.com müşteri hizmetlerine 7/24 hesabınızdan giriş yaparak sayfadaki canlı destek hattından ya da haftaiçi 09:00-19:00 saatleri arasında 0850 303 30 45 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.