Teklif Listem

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

Bilgi

Son Baktıklarınız

BenQ SX765 Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

-Teknolojisi: DLP
-Işık Gücü : 6000 ANSI Lümen
-Çözünürlük: 1024 x 768
-Kontrast Oranı: 10000:1
-Lamba Ömrü: 6000 saat (eko)

Daha fazla bilgi

Orginal Ürün
Korumalı Ödeme
Güvenli Alışveriş
Hızlı Gönderi

15.900 TL

16.750 TL

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

Teknik Özellikler

MarkalarBenQ
KategoriProfesyonel Projeksiyon
TeknolojiDLP
Parlaklık6000 ANSI Lumen
Işık KaynağıLamba
Çözünürlük1024x768 XGA
Kontrast10000:1
Lamba Ömrü3.000 Saat
Görüntü Oranı4:3
Lens Oranı1.44 ~ 2.16
Hoparlör5W x 1
3D (Üç Boyut)Var
Fan Sesi39/36 dB
Boyutları (WxHxD)359,8 x 120,8 x 259,0 mm
HDMIVar
VGAVar
3.5mm Stereo Mini JackVar
USB Tip AVar
USB Tip BVar
Monitör OutVar
RS232Var
Kg3.7 Kg

Ürün Açıklaması

Yetkin Kurumsal Entegrasyon ve Kurulum Esnekliği
İşletme sınıfı şirketlerin BT altyapısına sorunsuz bir şekilde entegre
olmak için BenQ’nun SX765, yenileme maliyetlerini en aza indirmek için
net, yüksek parlaklıkta projeksiyon ve maksimum sistem esnekliği
sağlamak amacıyla üretilmiştir. Kuruluma yardımcı olacak kapsamlı
özelliklerle donatılmış SX765, minimum çalışma süresi ve kaynaklarla
verimli projektör montajı ve optimizasyonu için tasarlanmıştır.

Ortam Ortamlarında Canlı Netlik

SX765'in 6000 lm'lik yüksek parlaklığı, sunum yapan kişilerin ve katılımcıların konforlu bir şekilde aydınlatılmış orta boyutlu konferans odalarında sunum yapmalarına olanak tanıyarak en verimli toplantıları gerçekleştirmek için uzlaşmaz tartışma, işbirliği, not alma ve etkileşimi kolaylaştırır. Yüksek parlaklık, montajcıların katı kurumsal standartları karşılamaları için profesyonel görüntü kalitesi sağlar.

Üstün Sunum Kalitesi için Gelişmiş Infographic Modu

BenQ'nun Infographic Modu, tüm modern işletmelerin uğraştığı infografik ağır sunumlarda ustalaşmanın mevcut kurumsal trendine mükemmel bir şekilde uyar. Infographic Modu, Infographic metin ve grafiklerini ayrıntılı olarak sergilemek için mükemmeldir. Ayrıca, Canlı Mod video veya görüntü sunumu sırasında üstün renk performansı için tasarlanmıştır.

Net Bilgi için Yüksek C kontrastı

SX765, sunumlarda ve belgelerde benzersiz okunabilirlik için en gerçek siyahları ve örnek görüntü netliğini üreten sektör lideri kontrast ve piksel dolgu faktörü sunar. Yüksek dolgu faktörü, göz yorgunluğunu azaltırken siyah beyaz belgelerde ve renkli görüntülerde daha fazla netlik sağlamak için görüntüleri keskinleştirir.

BenQ, birinci sınıf InstaShow TM kablosuz sunum sisteminden kullanımı kolay QCast Mirror HDMI dongle'a kadar toplantı odası uygulamalarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz bir Full HD kablosuz sunum çözümleri * serisi sunar .

*İsteğe bağlı Aksesuarlar

Full HD Kablosuz Sunumları Başlatmak için Bir Düğme

BenQ InstaShow TM WDC10, 16 sunucunun herhangi bir cihazdan yönlendirilmesini sağlayan benzersiz bir sıfır yazılım çözümüdür. InstaShow TM sürücü kurulumu gerektirmez ve herhangi bir işletim sistemi veya donanım platformuyla uyumludur, bu da sunum yapan kişilerin kablosuz olarak sırayla gitmelerini kolaylaştırır ve toplantı verimliliğini artırmak için sorunsuz sunumlar yapar.

* Uyumluluk gereksinimleri: Kaynak dizüstü bilgisayarda USB / HDMI bağlantı noktaları ve görüntü aygıtında HDMI girişi.

Akıllı Cihazlardan Anında Kablosuz Sunum için Zahmetsiz Kurulum

Kurumsal çalışanların artan BYOD ihtiyaçlarını karşılamak için BenQ, toplantı katılımcılarının Full HD içeriklerini herhangi bir mobil cihazdan veya dizüstü bilgisayardan kablosuz olarak paylaşmalarını sağlamak için QCast Mirror HDMI Kablosuz Dongle sunar. QCast Mirror'ın avantajları:

1. Yazılım yok / Uygulama kurulumu

2. Destek iOS, Android, Windows ve Mac

3. Pürüzsüz Yüksek Çözünürlüklü Video Kalitesi

Verimli Yükseltmeler için 1.5 Büyük Zoom ve Dijital Görüntü Ayarı

Big Zoom, büyük ölçekli yansıtılan görüntüler sunmak için mevcut tavan montaj aparatlarından ve kısıtlı alanlardan yararlanarak yeni projeksiyon teknolojisinin kurumsal olarak benimsenmesini kolaylaştırır.SX765, ekrandan 4,5 ila 6,7 ​​metre arasında herhangi bir yere monte edilen projektörlerin ve 120 ”projenin projelerinin yerini alabilir, yenileme veya kurulum kesintileri.

Zahmetsiz Ekran Ayarı için Dijital Görüntü Daraltma ve Kaydırma

Dijital Görüntü Küçültme ve kaydırma, yükleyicilerin görüntüyü OSD menüsü aracılığıyla% 0,5'lik artışlarla orijinal boyutunun% 80'ine küçültmesini sağlar. Görüntü de kaydırılabilir, bu nedenle görüntünün istenen çerçeve ve alana tam olarak hizalanmaması durumunda montajcıların projektörü fiziksel olarak yeniden kurması veya ayarlaması gerekmez.

Hassas Kurulumlar için Dikey Lens Kaydırma

Lens kaydırma, projektör kurulumu sırasında küçük yanlış hesapları ve yanlış hizalamaları dengeler. Lensin yanına rahatça yerleştirilen bu işlev, kusursuz bir şekilde hizalanmış görüntülerde bozulma olmadan yansıtılan görüntünün ekran yüksekliğinin% 11'i aralığında yukarı ve aşağı hareket ettirilmesini sağlar.

İdeal Projeksiyon Hizalaması için Gelişmiş Görüntü Kalibrasyonu

SX765 ± 30, iki boyutlu bir trapezoid düzeltme aralığı ile donatılmıştır o  projektör merkezden takılmalıdır zaman yamuk etkisini ortadan kaldırmak için yatay ve dikey eksenlerde. Montajcılar, mükemmel hizalanmış görüntü geometrisi için her köşeyi bağımsız olarak ayarlamak için Köşe Uyum kontrolünü kullanabilirler.

Kapsamlı LAN Kontrol Uyumluluğu

SX765, LAN üzerinden ağ kontrolü için Extron, Crestron, AMX ve PJ-Link gibi lider projektör kontrol sistemleriyle geniş çapta uyumludur, bu da kurumsal ağ altyapılarına entegre edilmesini kolaylaştırır. LAN altyapısı olmadığında SX765, 15 metreye kadar güvenilir uzun mesafeli kurulum için RS-232'yi de destekler.

BenQ MDA Yazılımı ile Merkezi Kontrol

BenQ'nun Çoklu Ekran Yöneticisi (MDA) yazılımı, kamusal alanlar için otomatik açma ve kapama prosedürleri, uzaktan kumandalı açma ve kapama ve kurumlar ve şirketler için zamanlama içeren güçlü merkezi çoklu projektör yönetimi sağlar.

Kesintileri En Aza İndirmek İçin Anında Yeniden Başlatma

Anında Yeniden Başlatma özelliği, sunum yapan kişilere projektörü yanlışlıkla kapatılması durumunda hemen yeniden etkinleştirmeleri için 90 saniyelik bir pencere sağlar.

Sinyal Gücü Açık

Sinyal gücü açık özelliği , VGA veya HDMI'dan giriş sinyali algılandığında projektörünüzü otomatik olarak açar ve böylece projektörleri kullanma rahatlığını artırır.

Üstün Görüntü Kalitesi için HDMI 2.0

Kullanıcıların 4K'dan zevk almasına yardımcı olmak için  SX765 içeriği 4K sinyaliyle uyumlu bir  HDMI  2.0 bağlantı noktası ile birlikte gelir HDMI 2.0 bağlantı noktası desteğiyle , kullanıcılar artık 4K içeriği çok daha az sürtünmeyle zahmetsizce yansıtabilirler.

* Gerçek çıkış çözünürlüğü projektörün çözünürlüğüne bağlıdır.

Basitleştirilmiş Lamba Bakımı için Üst Lamba Kapağı

Çabuk açılan lamba kapağı, BT yöneticilerine projektörü tavana monte etmeden verimli lamba bakımı için kolay erişim sağlar.

Eko Çevrim Sistemi

A. SmartEco ™ Modu: SmartEco ™ Modu, en iyi renk ve kontrast performansı için gereken parlaklığı belirlemek üzere giriş içeriğini analiz eder ve ödün vermeden en iyi görüntü kalitesini sunarken lamba gücünden% 70'e kadar tasarruf sağlar. SX765 lamba ömrünü 6.000 saate uzatır.

B. Eko Boş Modu: Projektör kaynak içeriği tespit etmediğinde, Eko Boş Modu, dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmak ve enerji tasarrufu sağlamak için 3 dakika işlem yapılmadığında otomatik olarak etkinleşir.

C. Otomatik Kapanma: BenQ projektörleri, enerji israfını ve öğretmenlerin ekipmanı açık bırakma endişelerini ortadan kaldırmak için 20 dakika kullanılmadığında kapanır.

Hızlı İpuçları: Eko Boş Modu ve SmartEco Modu doğrudan uzaktan kumanda kullanılarak etkinleştirilebilir.

Bekleme Modunda 0,5 W

Aktif olmadığında, BenQ iş projektörleri 0,5W bekleme gücü ile güç tüketimini minimumda tutar ve projektör bağlandığında ancak kullanılmadığında enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarır.

 • Yorumlar
 • Yorum Yap

  BenQ SX765 Projeksiyon Cihazı

  BenQ SX765 Projeksiyon Cihazı

  -Teknolojisi: DLP
  -Işık Gücü : 6000 ANSI Lümen
  -Çözünürlük: 1024 x 768
  -Kontrast Oranı: 10000:1
  -Lamba Ömrü: 6000 saat (eko)

  İncelediğiniz ürüne uygun cihazlar ve aksesuarlar.

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün:

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Merak Ettikleriniz.

  • Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

   Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Bunun için ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek, 'Sepeti onayla' adımında karşınıza çıkan ekrandan 'Üye Olmadan Devam Et' demeniz yeterli. Üye olmadan verdiğiniz siparişe ait bilgilendirmeleri, sipariş esnasında paylaştığınız e-posta adresinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinize ait bilgilere erişebilmek için üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

  • Nasıl Üye olurum?

   Sayfanın sağ üstünden yer alan Giriş Yap>Üye Ol alanından kullandığınız aktif bir e-posta adresi girerek oluşturacağınız şifre ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

  • Üye olurken nelere dikkat etmeliyim?

   Üye olurken kullanacağız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız.  Şifrenizin; 7-15 karakter arasında olmasına, en az 1 harf ve 1 rakam içermesine dikkat etmelisiniz

  • Şifremi nasıl değiştirebilirim?

   Şifrenizi değiştirmek için siteye giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgilerim“ sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

  • Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

   Ödemelerinizi sadece kredi kartı ve banka kartı ile sipariş oluşturma aşamasında yapabilirsiniz.

  • Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

   Siparişinizi onayladığınızda ödeme seçeneklerinden havale ödeme seçebilirsiniz size verilen bilgiler doğrultusunda ödemenizi havale olarak yapabilirsiniz.

  • Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

   Tamamen güvendesiniz.

   hepsiprojeksiyon’da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

    hepsiprojeksiyon'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri sizin onayınız olmaz ise kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

   Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

  • Hangi Kredi Kartları İle Taksitli Ürün Alabilirim

   Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage kredi kartları ile taksitli olarak ödeme alınabilmektedir. Böylece 7 bankaya ait bütün kredi kartları ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.

  • Nasıl Sipariş Verebilirim ?

   Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri 'Sepete Ekle' butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

   Ödeme ekranından kayıtlı adreslerinizden birini seçebilir, veya yeni bir adres bilgisi ekleyebilirsiniz.

   Aynı ekrana kart bilgilerinizi girip, taksit yapmak isterseniz taksit seçeneklerinden birini seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  • Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

   Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz trendyol’a iade edilir. hepsiprojeksiyon’a iade edilen kargonun tekrar sevkini istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  • Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

   Kargo firmaları sadece iş günlerinde teslimat yapmaktadır. farklı teslimat seçenekleri için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

  • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

   Üye girişi yaparken şifre alanının hemen altındaki Şifremi Unuttum linkini tıklayın. Açılan penceredeki kutuya siteye kaydolurken girdiğiniz e-posta adresinizi yazın ve Gönder butonuna basın. Şifre yenileme linki, e-posta adresinize gönderilecektir. Linki tıkladığınızda sizden yeni şifrenizi girmeniz istenecektir.

  • Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

   hepsiprojeksiyon.com müşteri hizmetlerine 7/24 hesabınızdan giriş yaparak sayfadaki canlı destek hattından ya da haftaiçi 09:00-19:00 saatleri arasında 0850 303 30 45 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.