Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

VideoWall Ekran

HepsiProjeksiyon

Kurumsal

Bilgiler

"Teklif Al "

NEC MultiSync X555UNV 55" Video Wall Ekran

60003906

Yeni ürün

Panel Teknolojisi S-IPS
Çözünürlük: 1920x1080
Parlaklık [cd/m²] 500
Çalışma saatleri 24/7

hepsiprojeksiyon.comMüşteri Hizmeleri

Daha fazla bilgi

Teklif sepetiniz boş

WhatsApp Destek

Teknik Özellikler

MarkalarSharp / NEC
KategoriVideo Wall Ekran
Çözünürlük1920x1080 FULL HD
Kontrast150000: 1
Görüntü Oranı16:9
HDMIVar
Kg30,3 Kg.
D-Sub 15 pin (VGA)Var
3.5mm Stereo Mini JackVar
DVI-DVar
DisplayPortVar
Panel TeknolojisiS-IPS
Ekran Boyutu55"
Parlaklık [cd m²]500
Tepki Süresi [ms]8ms
Çerçeve Kalınlığı (mm)3.5
Çalışma Süresi (Gün/Saat)7/24
RS232Var
OPS YuvasıVar
LAN 100MbitVar

Ürün Açıklaması

NEC'in video duvarı çözümleri, istediğiniz büyük izlenimleri sağlar. Hassas renk üretimi ve yüksek kontrast oranları ile zahmetsiz okunabilirlik dikkat çekecek. Gelişmiş bir dizi akıllı özellik, ekranların kurulmasını ve çalıştırılmasını kolaylaştırır ve bakım süresini önemli ölçüde kısaltır.

Tekdüze parlaklık ve renk sunumu ile dinamik görüntülerinizi yaratın ve görüntüleyin. Ultra ince çerçeveler ve ayrı ekranlar arasında tam senkronizasyon sayesinde, yüksek parlaklık koşullarında ve sürekli çalıştırmada şaşırtıcı sonuçlar elde edilir. NEC kalite ve hizmet anlamına gelir. Mükemmel güvenilirlik minimum arıza sürelerine yol açar ve entegre bir uzaktan yönetim sistemi bakımı ile hem maliyet hem de çaba bakımından önemli ölçüde azalır. Uzun süreli iç huzurunu sağlamak için NEC, 5 yıl garanti uzatması sunar. Sen işini umursuyorsun - biz gerisini umursuyoruz!

MultiSync ® X555UNV, kurumsal uygulamalarda, perakende satış ortamlarında, hızlı servis restoranlarında ve diğer tüm kamusal alanlarda esnek video duvarları için mükemmel seçimdir.

 • Azaltılmış Kurulum ve İşletim Maliyetleri - yüksek enerji tasarruflu LED arkadan aydınlatmalı ekran, düşük güç tüketimi, daha uzun arka ışık ömrü ve kolay taşıma, montaj ve entegrasyon için daha hafif tasarım sağlar.
 • DisplayPort 1.2 Çoklu Yerel Akışı ile Yerel UHD Daisy Chaining , kullanıcının tek bir UHD görüntüsü veya 4 farklı Full HD kaynağıyla UHD video duvarları oluşturmasını sağlar.
 • Otomatik Döşeme Matrisi - video duvarları için eksiksiz bir otomatik kurulum için. Tüm duvar kurulumunu tamamlamak için bir ekranı yapılandırarak zamandan ve maliyetten tasarruf edin.
 • Frame Comp - kesintisiz bir görüntüyü destekler ve içeriği kesintisiz olarak gösterir; içeriği duvarda senkronize ederek çarpıcı bir görüntü oluşturur.
 • Güvenilir renk üretimi - 10 bit renk performansı, olağanüstü görüntüleme açıları ve donanımda kalibre edilebilir LUT nedeniyle, izleyiciler sürekli olarak doğru görüntü oluşturma işleminden yararlanır.
 • Eşsiz NEC ısı yönetimi - kullanıcının ekranın içindeki ısıyı kullanıcı tarafından kontrol edilebilen fanlar ile izlemesini ve kontrol etmesini sağlar. Isı yönetimi, daha büyük duvarlar için güvenilir ve uzun ömürlü olması için kritik kurulumlar için çok önemlidir.
 • DICOM desteği - tıbbi uygulamalar için.
 • Çoklu Ekran Yönetim Yazılımını Ücretsiz İndirin - NaViSet Administrator 2 ile tüm bağlı ekran cihazlarınızı merkezi bir konumdan yönetebilirsiniz.
 • Soru-Cevap (0)
 • Yorumlar
 • Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Yorum Yap

  NEC MultiSync X555UNV 55" Video Wall Ekran

  NEC MultiSync X555UNV 55" Video Wall Ekran

  Panel Teknolojisi S-IPS
  Çözünürlük: 1920x1080
  Parlaklık [cd/m²] 500
  Çalışma saatleri 24/7

  hepsiprojeksiyon.comMüşteri Hizmeleri

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: