Teklif Sepetim

Teklif sepetiniz boş

VideoWall Ekran

Kurumsal

Markalarımız

HepsiProjeksiyon

Bilgiler

"Teklif Al "

NEC MultiSync X555UNS 55" Video Wall Ekran

60003905

Yeni ürün

Panel Teknolojisi S-IPS
Çözünürlük: 1920x1080
Parlaklık [cd/m²] 700
Çalışma saatleri 24/7

hepsiprojeksiyon.comMüşteri Hizmeleri

Daha fazla bilgi

Teklif sepetiniz boş

WhatsApp Destek

Teknik Özellikler

MarkalarSharp / NEC
KategoriVideo Wall Ekran
Çözünürlük1920x1080 FULL HD
Kontrast150000: 1
Görüntü Oranı16:9
HDMIVar
Kg25,9 Kg.
D-Sub 15 pin (VGA)Var
3.5mm Stereo Mini JackVar
DVI-DVar
DisplayPortVar
Panel TeknolojisiS-IPS
Ekran Boyutu55"
Parlaklık [cd m²]700
Tepki Süresi [ms]8ms
Çerçeve Kalınlığı (mm)3.5
Çalışma Süresi (Gün/Saat)7/24
RS232Var
OPS YuvasıVar
LAN 100MbitVar

Ürün Açıklaması

NEC X554UNV-2, video duvar teknolojisindeki güvenilirlik standardını belirler. Minimum 3,5 mm çerçeveye sahip olan bu ekran modülleri, zar zor görülebilir görüntü boşlukları olan etkileyici yüksek çözünürlüklü video duvarları oluşturur. Sürekli olarak doğru görüntü oluşturma ve yüksek operasyonel güvenliği destekleyerek, 7/24 çalışmanın zorlukları için tasarlandılar. Genel ışık koşullarında mükemmel okunabilirlik, parlama önleyici bir yüzey ile birlikte 500 cd / m² parlaklık çıkışı sayesinde garanti edilir. Gelişmiş akıllı özellikler seti, ekranların kurulumunu ve çalıştırılmasını kolaylaştırır ve önemli ölçüde azaltılmış bakım gereksinimlerini destekler. 55 ”ekran, dikkat gerektiren büyük ekran yüzeyleri oluşturmak için idealdir.

NEC'in video duvar pazarındaki engin tecrübesi, X554UNV-2'nin tasarımında operasyonel maliyetleri azaltan, montajı kolaylaştıran ve içeriklerin kontrol odalarında, kurumsal uygulamalarda, yayın stüdyolarında, taşımacılık kurulumlarında ve kiralamadaki görsel etkisini artıran özelliklerle ortaya çıkıyor.

 • Kusursuz Görsel Deneyim - FrameComp, hızlı hareket eden içerik için çok önemli olan ve içeriği tüm video duvarı boyunca senkronize ederek çarpıcı bir görüntü yaratan kesintisiz bir görünümü destekler.
 • Kolay Kurulum - Otomatik TileMatrix, kurulum sırasında zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Tüm duvarın kurulumunu tamamlamak için sadece bir ekranı yapılandırın.
 • Büyük Ölçekli Akıllı Yolu mükemmel derecede ayrıntılı Görüntüler - yerel UHD Daisy Chaining, kullanıcının tek bir UHD görüntüsü veya 4 farklı Full HD kaynağı ile UHD video duvarları oluşturmasını sağlar.
 • Video Duvarlarının Güvenli Güvenilirliği ve Uzun Ömürü - benzersiz NEC ısı yönetim sistemi, kullanıcının ekranın içindeki ısıyı izlemesini ve kontrol etmesini sağlar.
 • Çekici Resim Sunumu - ekran, video duvarının tamamında tutarlı bir resim sunumu sağlamak için kalibre edilmiş donanım rengi ve parlaklığı olabilir.
 • Maliyet Tasarruflu Cihaz Yönetimi - NaViSet Administrator 2 yazılım aracını kullanarak bağlı tüm NEC cihazlarını merkezi bir konumdan yönetirken zahmetten tasarruf edin.
 • Sürekli İş Akışı - 7/24 operasyonel performansla kritik görev uygulamaları için güvenilir ve emniyetli
 • OPS Kablosuz Genişletme ile Geleceğe Hazır - çeşitli Slot-in PC'lerimizden birini, sinyal arayüzlerini ve diğer OPS uyumlu ürünlerden birini harici kablo veya cihazlara gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde entegre ederken ekranınızın gücünü istediğiniz zaman yükseltin.
 • Soru-Cevap (0)
 • Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Ürün Broşürü

  2

  NEC X555UNS Teknik Bilgiler.

  Ürün Broşürü (0)

  Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 30 ürün: